Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

Na predaj samostatne stojaci 4- izbový rodinný dom v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažný 4-izbový rodin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

492,200 € 4922 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj luxusný mezonet s terasou a garážou v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 210 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný, priestranný 5-izbový mezonet v Starom Meste na Drotá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²

PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3 izb. byt zrekonštr. podľa Vašich predstáv, ŽIDOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul., kt

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3380 €/m²

3 izbový byt na dobrej adrese, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5542 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

Priestranný 3,5 izbový byt ŠTETINOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štetinova | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5 izbový byt s terasou, ŠTETINOVÁ ul. v Starom Meste – čas

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4700 €/m²

Mezonetový byt po novej rekonštrukcii, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,500 € 3681 €/m²

3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5667 €/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Priestranný 2 izbový byt, Židovská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2942 €/m²

kompletne zrekonštruovaný 4 izb. byt, MOSKOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt s ideálnou polohou v Starom Meste, MOSKOVSKÁ ul

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4761 €/m²

3 izbový byt - 51 m², lokalita Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 51 m²

BYVO reality ponúka na predaj 3 izbový byt - 51 m², lokalita Staré Mesto. Úžitková plocha byt

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt - 97 m² - Šancová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 97 m²

Jedinečný, priestranný a premyslene zrekonštruovaný 3-izbový byt s tehlovou atmosférou a kvalit

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 4588 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj staromestského 5.izb.bytu v srdci starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Centrum mesta | 145 m²

Realitná kancelária BYVO ponúka na predaj priestranný staromestský mezonet situovaný priamo v s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

605,000 € 4172 €/m²

PREDAJ | Priestranný 4-izbový byt s 50 m² terasou pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 158 m²

Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 4-iz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 3348 €/m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis Lokalita: Bratislava – Star

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera: 7

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5520 €/m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.22 m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Typ: 2-

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie