EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V SRDCI STARÉHO MESTA (104 m²) – MARIÁNSKA ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mariánska | 104 m²

Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 5000 €/m²

Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

! NOVÁ CENA ! Nadštandardný 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste-BA na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 82.88 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čerstvo zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-iz

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,900 € 5006 €/m²

Top
Top

PREDAJ - KLIMATIZOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, TOVÁRENSKÁ ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

321,900 € 5996 €/m²

Top
Top

Štýlový mezonet s výhľadmi, ktoré sa neopozerajú

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²

Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

755,000 € 4689 €/m²

Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Jedinečný 1 izbový byt-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PREDAJ 2-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S VEĽKORYSOU TERASOU | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 4439 €/m²

Top
Top

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 5402 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4994 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 | Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie