DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI NA DUNAJ A HRADNÝ KOPEC V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4414 €/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 3I PRÉMIOVÝ BYT V SKY PARKu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 91.92 m²

NA PREDAJ | Prémiový 3-izbový byt s lodžiou, nadštandardne veľkým parkovacím miestom a pivnicou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

669,000 € 7278 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Mezonet v srdci Horského parku, 141 m², priestor, svetlo a nadštandardný pocit domova

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Brnianska | 141 m²

Číslo ponuky : 2722, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,900 € 3333 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj príjemný 2 izbový byt v tichej časti Palisád na Koreničovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 54 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 5183 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 4 izbový byt v lukratívnej časti historického centra mesta na Laurinskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská | 147 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 4075 €/m²

TICHÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA PODHRADIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 60 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s balkónom na Zámockej ulici,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4983 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PRIESTRANNOU TERASOU V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 105 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s veľkorysou terasou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3667 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU TERASOU V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekte

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

LUXUSNÉ BÝVANIE V STAROM MESTE: 5-IZBOVÝ BYT V PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Kapitulská | 216.74 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 5-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,528,621 € 11667 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

ŠTÝLOVÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Staromestská | 52.43 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka štýlový 2-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7610 €/m²

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova ulica | 162 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený, dizajnový byt na prestížnej adrese v Staro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3395 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3275 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie