Predaj 4 izbového nadštandardného bytu na Gunduličovej ulici v centre - Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

4 izbový nadštandardný byt o ploche 102,73 m2 na 1 poschodí zo 4 s novým výťahom v tehlovom byt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4429 €/m²

Predaj 4 izbového bytu v úplnom centre na Gunduličovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na prestížnej adrese , uprostred bratislavskej histórie. Palisá

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 4461 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka – K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný a luxusne zariadený 2-izbový byt v modernom rezidenčnom komplexe

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PREDAJ! Čiastočne zariadený 2-izbový apartmán - METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Bottova | 52.04 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v skolaudovanej novostavbe METROPOLIS na Bottovej ulic

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 7684 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: takmer DOKONČENÉ, KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 42 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1-izbový apartmán v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: priestranný 37m2 apartmán, výborná INVESTIČNÁ príležitosť, KOMPLETNE vybavený, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné námestie | 37 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj 1-izbový apartmán v jednej z najprestížnejších oblastí Bali – Ul

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

99,000 € 2676 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hlavné námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Uluwatu: PREDBEHNITE události a INVESTUJTE mimo EURÓPU! KOMPLETNE vybavený apartmán, SPRÁVA NEHNUTEĽNOSTI, zhodnotenie 12-15%

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 42 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

109,900 € 2617 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný veľkometrážny byt s terasou | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 140 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 4i byt s terasou a parkingom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

BEEVAM | EUROVEA TOWER - Dvojizbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 59.56 m²

Ikonická stavba na brehu Dunaja spája luxus, eleganciu a mestský životný štýl na najvyššej možn

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Lucron | ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v projekte Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 82.9 m²

Kúpte si byt priamo z prvej ruky od Developera v unikátnom prostrední Nového Starého Mesta ktor

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,750 € 9044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v centre mesta na Grosslingovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 84 m²

3-izbový byt s rozlohou 84,8 m2 a balkónom sa nachádza v historickom centre mesta na Grosslingo

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5357 €/m²

Rezervované. na predaj 2.izb staromestský byt v úplnom centre Bratislavy.63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúkajú na predaj: staromestských 2-izbový byt s loggiou a klimatizáciou priamo v c

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 4286 €/m²

MODERNÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER, PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 32 m²

Investičná príležitosť a bývanie na najlepšej adrese! Moderné 2-izbové apartmány v projekte Ist

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

244,725 € 7648 €/m²

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

UNIKÁTNE 2-IZBOVÉ APARTMÁNY V PROJEKTE ISTER TOWER- BUSINESS SUITES

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 57 m²

Moderné 2-izbové apartmány s vysokými stropmi až 3,2 m v projekte Ister Tower v budove Business

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,725 € 6136 €/m²

PRÉMIOVÉ 3 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

ISTER TOWER – jedinečné 3-izbové byty s výhľadom na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5800 €/m²

EXKLUZÍVNE 3 IZBOVÉ BYTY S VEĽKÝMI TERASAMI V PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

Moderné 3-izbové byty s najväčšími terasami v downtowne, len v projekte ISTER TOWER Zažite výni

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,000 € 7147 €/m²

ISTER TOWER - EXKLUZÍVNE 4 IZBOVÉ BYTY S PANORAMATICKÝMI VÝHLADMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 119 m²

Viac než len priestor – exkluzívne 4-izbové byty s panoramatickými výhľadmi v ISTER TOWER Zažit

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,500 € 6727 €/m²

PRÉMIOVÉ 2 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60 m²

Nadštandardné 2-izbové byty v ikonickom projekte ISTER TOWER – priestor pre váš život a investí

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6317 €/m²

Predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Blumentálska | 132 m²

Realitná kancelária Real For You exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkou

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

705,000 € 5341 €/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 4i byt, Staromestská, 143,27 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 143.27 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt vo výnimočnom projekte Palais Esterh

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,384,372 € 9381 €/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 5i mezonet so strešnou terasou, Staromestská, 250,01 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Staromestská | 225.34 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonetový byt vo výnimočnom projekte Pa

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,720,402 € 11721 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie