REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 55 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

271,900 € 5727 €/m²

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

PREDANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 3-izbový byt | 76 m² |

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Františka Kubu | 67.92 m²

PREDANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj predaj krásny, moderný a svetlý 3-izbo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

363,900 € 5358 €/m²

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 54 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 2 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

REZERVOVANÉ! 2IZB. BYT so ZÁHRADKOU, VÝCHODNÁ ALEJ, RAČA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Východná | 44 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt,

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AZ. Na prenájom 4-izbový byt s veľkou terasou, parkovaním – vhodný aj pre firmu, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kvalitne zariadený 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavb

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

1 izbový byt, úžitková 25,13m2, balkón 4,16m2, parkovacie miesto, kobka, Rača-Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6606 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s parkovacím miestom – Rača - Slanec

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 51 m²

Pokojné bývanie s parkovacím miestom – 2-izbový byt na Slanci v Rači ponúka komfort bez zbytočn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

REZERVOVANÉ 2 izbový byt, predaj, garažové státie, klíma, Rustaveliho, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 56 m²

REZERVOVANÉ Realitná kancelária ViaReality vám ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt s pa

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4732 €/m²

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 51.48 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Verdena v Krasňanoch ponúka komfortné bývanie bez nutnosti ďalš

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 4953 €/m²

Slnečný 4-izbový byt v projekte Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Františka Kubu | 95 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 4-izbový byt na 5.poschodí v projekte Rínok Rača na ulici Františk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 4-izbového bytu, 129 m², veľká terasa, novostavba, Rostovská

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Rostovská | 129 m²

Rodinné bývanie s dostatkom priestoru, súkromie pre každého člena domácnosti a všetko potrebné

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pokračovanie úspešného projektu RNDZ - RNDZ 2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 56.9 m²

Dva elegantné bloky rezidencie RNDZ2 prinesú novú vlnu moderného bývania v obľúbenej bratislavs

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

219,032 € 3849 €/m²

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

314,277 € 3904 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. 4-izbový byt s veľkou terasou + možnosť odpočtu DPH – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, Bratislava Rača (Krasňany)

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 90 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe v Bratislave – Rača (Krasňany). Byt o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

509,000 € 5656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme 3–4 izbový byt v Rači alebo Krasňanoch (80 m²+, do 450 000 €)

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hľadáme pre klientku 3- až 4-izbový byt v Bratislave — Rača alebo Krasňany. Požiadavky: minimá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

450,000 € 5625 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie