3 izbový byt | 69.63 m²
Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta
354,000 € 5084 €/m²
3 izbový byt | Kadnárova | 78.88 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej časti Rače, k
334,900 € 4246 €/m²
3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu
Info v RK
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúkajú na predaj:2.izb.byt v Rači Ak hľadáte bývanie, ktoré ponúka dostatok svetla
284,990 € 4071 €/m²
1 izbový byt | 39.4 m²
Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
184,000 € 4670 €/m²
3 izbový byt | 69.63 m²
TUreality ponúka na predaj moderný a svetlý 3-izbový byt s výmerou, ktorý sa nachádza v prestíž
354,000 € 5084 €/m²
2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 55 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom nový 2 izbový byt v novostavbe
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Tbiliská | 50 m²
Na prenájom Vám ponúkame veľkometrážny 1izbový apartmán 50m2m2 + terasa vo fitcentre WM v Rači
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Malokrasňanská | 54 m²
DAHLEH ponúka na prenájom nezariadený 2-izbový byt situovaný v tichej a obľúbenej lokalite Brat
715 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²
HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.