WOW: DIZAJNOVÝ 4i - TOP FLOOR, VEĽKÁ TERASA, 2x PARKING, LUXUSNÉ MATERIÁLY

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Malokrasňanská | 118.65 m²

Tento nadštandardne zrekonštruovaný 4i byt nevznikal s cieľom ďalšieho predaja. Majitelia si s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

735,000 € 6195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Eduarda Wenzla | 38 m²

Ponúkame na predaj Novostavba, 1-izbový byt s terasou, Eduarda Wenzla ul., Bratislava- Rača.

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 3945 €/m²

Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 88 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný 4i byt 88 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, RÍNOK RAČA Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

1,700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, moderný 2i byt 54m2, lodžia, parkovanie, A/C, RÍNOK RAČA Dispozícia:

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2i byt 53m2, s terasou, pivnicou a parkovaním RADNIČNÉ NÁMESTIE

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 53 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelý moderný 2i byt 53m2, s terasou, pivnicou a parkovaním, RADNIČNÉ NÁMESTIE

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rača Centrum - Veľký 2 izbový byt s garážou / Novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na premájom zariadený 2 izbový byt v novostavbe v centrálnej čas

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom | 2-izbový byt (78 m²) s priestrannou terasou a parkovaním – Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 78.13 m²

Hľadáte nadštandardne priestranný 2-izbový byt, ktorý vám ponúkne viac miesta než bežné novosta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Moderný 2i byt s parkovacím miestom v rezidencii GUTHAUS

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 57.1 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, svetlý 2i byt s veľkou loggiou v novostavbe Guthaus.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

BOSEN | Zariadený 2 izb.byt s TV/NET, Račianska

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 40 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom 2 izbový zariadený byt, Račianska ulica v mestskej časti Rač

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ KLIMATIZOVANÁ GARSÓNKA 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pasekách

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 31.4 m²

Ponúkame Vám na predaj klimatizovanú garsónku 31,4m2 s balkónom a parkovacím státím, ul. Na pas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

137,900 € 4392 €/m²

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

Novostavba, Rínok Rača - 3i byt s garážou / ešte neobývaný

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a vyhradeným parkovacím státím v podzemnej garáži v projekte

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4597 €/m²

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 € 6385 €/m²

Dvojizbový byt so záhradkou a parkovacím miestom v novostavbe

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 52 m²

Prenájom 2‑izbového bytu s predzáhradkou a parkovacím miestom – Eduarda Wenzla, projekt RNDZ, B

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s výhľadom na Karpaty a garážou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v nadštandarde v novostavbe na adrese Rudroffova 1,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách, Bratislava (Rača) s parkovacím státím pred vchodom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 28 m²

Super štartovací byt !!!Ponúkame na predaj 1-izbový byt v staršej novostavbe – ul. Na Pasekách,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

149,900 € 5354 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový, pekný 3-izb. byt v projekte Rínok Rača na Rudroffovej ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Nový 3-izb. byt v projekte Rínok Rača na Rudroffovej ul. v Rači. Byt v osobnom vlastníctve, o c

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 3-IZB. BYT V RÍNOK RAČA,GARÁŽ A HOTOVÝ ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v novostavbe situovanej v jedn

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

362,000 € 4694 €/m²

2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S LOGGIOU, BA - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.32 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,990 € 3914 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v štandarde v novostavbe - bývanie, ktoré sa neodmieta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KÚPA 3 IZB.BYTU V RAČI-KARLOVEJ VSI-ZAČIATOK PETRŽALKY

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Pre konkrétneho klienta hĺadám 3 - 4 izb.byt na najvyššom poschodí v Rači v Karlovej Vsi alebo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie