2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
240,000 € 4535 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 60 m²
Ponúkam od 1.6.2026 na prenájom útulný a moderný 2-izbový byt v novostavbe na Rustavelihio ulic
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56.16 m²
Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre
251,000 € 4469 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s
1,650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77 m²
POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny, novo postavený 3 izbový byt v časti Rača, nachádzajúci s
354,000 € 4597 €/m²
2 izbový byt | 50.5 m²
Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý
164,000 € 3248 €/m²
Garsónka | Rustaveliho | 32 m²
Hľadáte bývanie, ktoré je praktické, moderné a zároveň v dobrej lokalite? Alebo investíciu, kto
169,900 € 5309 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
375,000 € 4981 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
251,000 € 4743 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²
Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor
732,000 € 6741 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
259,000 € 4894 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
540,000 € 4958 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
183,000 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²
272,000 € 4923 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n
349,000 € 4851 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²
256,000 € 4837 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²
339,000 € 4712 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
JKV REAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt
239,990 € 4615 €/m²
3 izbový byt | Rínok Rača | 77.12 m²
Hľadáte v Bratislave oázu pokoja? Lokalitu, kde sa moderný mestský život spája s prírodou? Na r
353,990 € 4590 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
239,990 € 4615 €/m²
3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj moderný a nadštandardný trojizbový byt nachádzajúci sa v mests
385,000 € 4992 €/m²
2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²
Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz
265,000 € 4569 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64.95 m²
Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko poruke? Tento 2-izbový byt sa nachád
630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²
265,000 € 4796 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.