PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

Prenájom nadštandardného 2 izbového bytu s parkovaním na Tomašikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

ARTHUR - Tehlový byt v tichej uličke v širšom centre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

Top
Top

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 1.i byt s možnosťou prerobiť na 2i pri Račianskom mýte, Februárka

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom – Koliba, ulica Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4870 €/m²

Top
Top

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

3-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4374 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na predaj – slnečný 2 izbový byt s presklenou lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3822 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM - nadštandardný 2 izbový byt, Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ svetlý 2i apartmán s balkónom – Ďumbierska, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,500 € 4862 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 2I BYT S ROZĽAHLOU TERASOU A PIVNICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²

slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 4234 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Slnečný 3-izbový byt s lódžiou a výhľadom, Račianska, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 3899 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie