BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ * * * * * Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom pr

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,623.04 € 3623 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A SÚKROMNÝM PARKOVANÍM V POKOJNEJ ČASTI DÚBRAVKY

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

399,000 € 3874 €/m²

Top
Top

3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky plnej zelene

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Top
Top

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského, BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

310,000 € 3116 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

3i byt vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,990 € 3333 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, NOVOSTAVBA S TERRASOU A BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA DÚBRAVKA, AGÁTOVÁ UL., BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3161 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou A205 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

439,000 € 4688 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 izbový byt Tranovského

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 47 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4040 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - priestranný 3 izbový byt na ulici Bullova

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bullova | 75 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt na ulici Bullova, mestská časť Dúbravk

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

263,900 € 3519 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÁ GARSÓNKA 29,12 m² PO REKONŠTRUKCII | SARATOVSKÁ ULICA – BRATISLAVA DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 29.12 m²

Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,999 € 5151 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou B302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 50.05 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,400 € 5183 €/m²

Top
Top

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23063)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie