🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Nebytový priestor (ako 2-izbový byt) Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný ubytovací priestor v Dúbravke na Tranovského ulici v peknom poko

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

159,000 € 2092 €/m²

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

Predaj priestranný byt 130m² + terasa 40m² s veľkým potenciálom!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Žatevná | 126.75 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Priestranný byt na Žatevnej ulici v Dúbravke - Vaša šanca na dok

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 2596 €/m²

REZERVOVANÝ! BRATISLAVA-Dúbravka NA PREDAJ 1 izbový byt

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanová | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Dúbravka, na Pov

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4390 €/m²

RADO | EXKLUZÍVNE! | Krásny 2-izbový byt | 52m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Považanova | 52 m²

Byt s pokojom, zeleňou a skvelou energiou – Dúbravka, Považanova ulica. Slavo z RentHub ponúka

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,500 € 3933 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106.35 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 1 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5310 €/m²

AVENUE I 3-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5747 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

AVENUE I 4-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 117.3 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4836 €/m²

TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

135,000 € 6294 €/m²

4-izb. byt, Cabanova ul., Dúbravka so samostatným vstupom

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Cabanova | 92 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izb. byt na ul. Cabanova, Dúbravka. Výmera 92 m

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

365,000 € 3967 €/m²

garzónka v novostavbe AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka, lodžia

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame na predaj v novostavbe garzónku s lodžiou v projekte AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka. Vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s kvalitným zariadením a balkónom – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 40 m²

Na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka, ktorý zaujme kvalitným vstavaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 5500 €/m²

MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

JEDNOIZBOVÝ PREROBENÝ NA DVOJIZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

REZERVOVANE-PREDAJ 4 IZB.BYT BA - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v Dúbravke nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v bytovom do

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 €

NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE – BÍLIKOVA ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 66.43 m²

Ponúkame na predaj elegantný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

256,000 € 3854 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Fedákova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Homolova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4231 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie