1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratovská, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 107 m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Dúbravka, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RealityDS – PRENÁJOM zariadeného 2 izb. bytu s loggiou, 57,40 m2, ul. Agátová, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²

RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb apartmán s parkovaním v novostavbe – BA Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 45 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

349,900 € 4848 €/m²

PRIPRAVUJEME do ponuky 2izbový byt v TAMMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

REB.sk ponúka na prenájom garsónku v komplexe Čerešne, Polianky Bratis

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Polianky | 32 m²

Byt sa nachádza na 1/6 p., tehla, výťah, o výmere 32 m2 z toho byt 28 m2 + loggia 2,20 m2, muro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1 izbový byt na prenájom na Saratovskej - bez provízie

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská 6D | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s balkónom v novšom bytovom dome na Saratovskej 6 D. Bytový

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

510 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2i byt ꓲ 52 m² ꓲ PRI HRUBEJ LÚKE ꓲ parking v cene, 3m vysoké stropy a veľká terasa

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 51.8 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Myslím si, že tento byt je vhodný pre je

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou, loggiou a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 83 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom moderný a nadštandardne priestranný 3-izbový byt s ve

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Garsónka v Dúbravke s balkónom VOĽNÉ!!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | K horárskej studni | 26 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v novostavbe, lokalita Bratislava IV – Dúbravka. Garsónka sa n

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Príjemný 2-izbový byt v tichej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Janka Alexyho | 43 m²

Wilusa Real Estate Vám ponúka na prenájom útulný a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

garzónka v novostavbe AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka, lodžia

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame na predaj v novostavbe garzónku s lodžiou v projekte AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka. Vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 32.44 m²

Exkluzívne ponúkame k dlhodobému prenájmu kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe Čerešne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie