Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 27 m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. - Dúbravka NOVOSTAVBA / BA IV. 27 m2 + balkón, 1/6, komplet

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Na predaj 1-byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj 1- byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka v OV, 25 m2, 1/4, priestranná l

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Prenájom 1-izbového bytu - Novostavba AGÁTY - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 25 m²

GRAFT ponúka 1-izbový v novostavbe AGÁTY - ul. Agátová , Dúbravka / BA IV. - komplet zariaden

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agatova | 40 m²

Ponúkame na prenájom, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka Slneč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

RealityDS – PRENÁJOM zariadeného 2 izb. bytu s loggiou, 57,40 m2, ul. Agátová, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 57.4 m²

RK RealityDS Vám ponúka na prenájom pekne presvetlený, zariadený dvojizbový byt s loggiou, nach

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb apartmán s parkovaním v novostavbe – BA Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 45 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2 izbový slnečný klimatizovaný byt v novostavbe Čerešne v Bratislav

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novostavba Agáty s ext. BAZÉNOM 1,5i byt s veľkým exteriérom, BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 41,82 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 5019 €/m²

Novostavba Agáty s BAZÉNOM, 1,5i byt s veľkým exteriérom, BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

Novostavba Agáty s ext. BAZÉNOM, väčší 2i byt , BA IV. Dúbravka, Agátova ul., 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 60 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

Veľký slnečný 4 izbový byt 167m2 plus terasa 35m2, dve garážové státia, Bratislava IV, Dúbravka, Saratovská, oproti BIS

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Saratovská | 167 m²

Z poverenia majiteľa exkluzívne ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový priestranný byt v tehlov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

460,000 € 2754 €/m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 3-izbový byt v Dúbravke/ v Karlovej Vsi. Podmienka je v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

330,000 € 330000 €/m²

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt na predaj v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta na predaj 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Dúbravka. C

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

170,000 € 170000 €/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekt

Publikované: 10.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3650 €/m²

4 IZB. BYT V KOMORNOM PROJEKTE, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0282

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s balkónmi situovaný na

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5328 €/m²

člen NARKS

DIZAJNOVÝ 5-IZB. PENTHOUSE PRI BISB, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0460

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Martina Granca | 221 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový mezonetový penthouse nachádz

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 73.29 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 5253 €/m²

REB.sk ponúka na prenájom garsónku v komplexe Čerešne, Polianky Bratis

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Polianky | 32 m²

Byt sa nachádza na 1/6 p., tehla, výťah, o výmere 32 m2 z toho byt 28 m2 + loggia 2,20 m2, muro

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

garzónka v novostavbe AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka, lodžia

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame na predaj v novostavbe garzónku s lodžiou v projekte AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka. Vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Dúbravka, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m

Publikované: 25.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

RentHub | priestranný | 2i byt s balkónom | parkovaním | Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Koprivnická | 52 m²

Zariadený 2-izbový byt s garážovým státím a kobkou pri byte – Koprivnická ulica, Dúbravka Slav

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 3i bytu, Parking, Kobka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 80 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na prenájom 3.izbový byt s loggiou v projekte DÚBRAVY o

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTÍM, AGÁTOVÁ ULICA, BRATISLAVA IV. - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 32 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,900 € 5809 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Upresniť hľadanie