Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

349,900 € 4848 €/m²

Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY! 2-izbový byt v novostavbe v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova ul., Bratislava | 45.8 m²

URBAN & PARTNER ponúka na predaj moderne riešený, 2-izbový byt o celkovej výmere 45,8 m², situo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3253 €/m²

ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 2i APARTMÁNU_DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 48.61 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán s južnou orientáciou S708 - výmera interiéru je 43,78 m2 p

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

262,984 € 5410 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 47.41 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový BYT so východnou orientáciou R162 - výmera interiéru je 47,41 m2 pl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

273,731 € 5774 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 4i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 100.34 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 4 izbový BYT so juhovýchodnou orientáciou T152

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

463,141 € 4616 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 2i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 46.62 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 2 izbový BYT so západnou orientáciou v27 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

245,604 € 5268 €/m²

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 5i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Polianky | 118.85 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 5 izbový BYT so severozápadnou orientáciou T136

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

536,074 € 4511 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i apartmánu_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 49.22 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový APARTMÁN s západnou orientáciou P13 - výmera interiéru je 49,22 m2

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 5652 €/m²

ČEREŠNE ETAPA UP PREDAJ 3i APARTMÁNU _DOKONČENIE 2027

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 63.71 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán s juhozápadnou orientáciou S103 - výmera interiéru je 63,7

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

289,723 € 4548 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový a svetlý byt obklopený zeleňou Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 40 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne zadriadený 1i byt vo vyhľadávanej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4500 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 4i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 103.05 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový BYT so severovýchodnou orientáciou P27 - výmera interiéru je 103,05

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

471,539 € 4576 €/m²

Klimatizovaný 3-izbový mezonet v Dúbravke pri medzinárodnej škole

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 60 m²

onúkame na prenájom zariadený 3-izbový mezonetový byt v tichej lokalite Dúbravky v bezprostredn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA:Na predaj priestranný 2-izbový byt s parkovaním v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 51 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4412 €/m²

REZERVOVANÉ | PRESVETLENÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S GARÁŽOVÝM PARKINGOM A KOBKOU

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj úplne nový 2 izbový byt v bratislav

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

236,500 € 4548 €/m²

Výborný 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Na Lúke, Dúbravka-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Saratovská | 107.7 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 107,7 m

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Predaj útulného 3 izbového komplet zariadeného bytu v Dúbravke v staršej novostavbe!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3672 €/m²

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 2-IZB. BYT s bazénom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 49.2 m²

AMEXA REAL ponúka na prenájom zariadený 2-izb. v Dúbravke s bazénom » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Rozl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne vybavený 3i byt, balkón, 2 garážové státia, Dúbrava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 72 m²

V novostavbe TAMMI v Dúbravke pri Hrubej lúke ponúkame na prenájom kompletne zariadený, moderný

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Krásny svetlý byt v novostavbe Tammi

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 33.22 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 1i byt v obľúbenom projekte Tammi v mes

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,900 € 5415 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 72 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie