4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²
HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú
495,000 € 4945 €/m²
4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²
HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan
549,000 € 3539 €/m²
4 izbový byt | Zátišie | 120 m²
Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r
449,000 € 3742 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
4 izbový byt | 86.7 m²
Predaj priestranného 4 izb. bytu po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej rekonštrukcii
349,999 € 4037 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 108 m²
Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy
589,990 € 5463 €/m²
4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko
550,000 € 4816 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²
789,750 € 4585 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
4 izbový byt | Ovručská | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.
337,221 € 4323 €/m²
4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V
370,000 € 3895 €/m²
4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo
299,990 € 3727 €/m²
4 izbový byt | Frankovská | 122 m²
Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez
690,000 € 5656 €/m²
4 izbový byt | Bellova | 173 m²
TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok
950,000 € 5491 €/m²
4 izbový byt | Ovručská | 78 m²
337,221 € 4323 €/m²
4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W
499,900 € 5932 €/m²
4 izbový byt | Horska | 168 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u
659,000 € 3923 €/m²
4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil
489,900 € 5807 €/m²
4 izbový byt | Horská | 145 m²
Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Strážna | 156 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr
770,000 € 4936 €/m²
4 izbový byt | Teplická | 63.27 m²
V zastúpení majiteľky ponúkame na predaj 4 izbový byt ( pôvodne 3 izbový ) s rozlohou takmer 63
256,500 € 4054 €/m²
4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²
SHARKREAL Vám ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s celkovou podlahovou plochou 95 m² a log
370,000 € 3895 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 112 m²
Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska
809,990 € 7232 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 138 m²
4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové
712,800 € 5165 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.