Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ Unikátne bývanie na Kramároch: 4 izbový mezonet s predzáhradkou a garážou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ambrova | 139 m²

Objavte vlastný kúsok raja na pomedzí mesta a prírody! Predstavte si život, kde máte pulzujúce

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 24.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 2877 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste Hľadáte priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

4-izbový byt s garážou a veľkou pivnicou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 151,7 m² (v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

560,000 € 3691 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 4-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 4-izbový (pôvodne

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Skvelý 4-izbový byt s loggiou, ideálny pre rodinu alebo investíciu!, BA - Kramáre, 101 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 101 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,999 € 4109 €/m²

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.76 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Koliba - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 99.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite s predzáhradkou a t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5443 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový 4-izbový byt 134 m², zimná terasa, 2× garáž, Vajnorská – oproti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový veľkometrážny byt s dvomi garážovými státia

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

4-izb. jedinečný byt v III.Vežiach s terasou a parkovaním, 2x kúpeľňa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 117 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 - izbový, vynikajúco riešený byt v III. Vežiach, (Bajkalská ul.) s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4231 €/m²

WINEHILLS - 4i. byt s nadštandardnou rozlohou + 3x terasa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 157 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka rozlohou nadštandardný 4 izbový slnečný a svetlý byt na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

899,000 € 5726 €/m²

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Gansberg Koliba, 4i. dizainovo nadčasový byt s panorámou Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jeséniova | 150 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj značkovo dizajnérsky a na mieru zariadený, tichý

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

779,000 € 5193 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie