Na predaj - 4i byt Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 100 m²

BOND Reality ponúka na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v modernej bytovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3700 €/m²

člen NARKS

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

4-izbový byt "Bologna" s terasou a juhovýchodným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,000 € 6299 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

830,200 € 6709 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

886,100 € 6435 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Klimatizovaný 4 izbový byt 100m2 s balkónom, záhradkou 101m2 a veľkou garážou na Kramároch Magurskej ul v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 100 m²

Directreal Office - Pozrite si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=myRu1C8

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 4499 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Stromová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 90.84 m²

Moderný komfort, výnimočná dispozícia, priestranná loggia a garážové státie v prestížnej lokali

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

388,000 € 4271 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

NOVÁ CENA Slnečný 4i byt s výhľadom na mesto, 121m2, loggia, garáž, A/C

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 108 m²

EXPAT EXPERTS | Koliba, Pod vtáčnikom - 4-izb byt s loggiou, s krásnym výhľadom, 1x parking v g

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

534,900 € 4953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,221 € 4323 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ MEZONET S JEDINEČNÝM TECHNOLOGICKÝM VYBAVENÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jurská | 107.06 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v projekte Rezidencia Jurska. Veríme, že v Rezi

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

567,000 € 5296 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŽIVOT NAD MESTOM: EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S OČARUJÚCOU PANORÁMOU BRATISLAVY

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ. Komfort rodinného domu v byte: 190 m² priestoru s terasou a vlastným wellness na Kramároch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 190.59 m²

Hľadáte pre rodinu viac než len byt? Objavte 𝟏𝟗𝟎 m² dizajnového priestoru na Kramároch, ktorý s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

689,000 € 3615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3,5 izbový byt v top lokalite, 2x loggia, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²

R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie