JEDINEČNÁ NOVOSTAVBA REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA – Štýlový 3-izbový byt s výmerou 96,51 m² v historickom srdci Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 96.51 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, novo dokončený 3-izbový podkrovný byt v exkluzívnom bytovom kompl

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,000 € 4549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Veľkometrážny 3-izbový byt v srdci Trnavy s parkovaním a krytou terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | 100 m²

Hľadáte kombináciu mestského života, priestoru a pohodlia? Tento priestranný 3-izbový byt priam

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,990 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 74 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Realitná kancelária VAHOreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v 5-ročnej novostavbe na

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CUKROVAR - 3-izbový byt s PIVNIČNOU KOBKOU V CENE BYTU | SŤAHOVANIE LETO 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 74.22 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

269,120 € 3347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEOREAL | Predaj 5 výnimočných bytov v historickom centre Trnavy.

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Realitná kancelária NEOREAL vám prináša jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom exkluzívneho bý

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Trnava

349,900 € 3181 €/m²

CUKROVAR - 2-izbový byt v blízkosti nového centra mesta | SŤAHOVANIE JESEŇ 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 48.14 m²

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,881 € 3628 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 3-izbový byt v novom centre mesta | BÝVAJTE V LETE 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 68.83 m²

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

242,641 € 3001 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEOREAL | Predaj podkrovného bytu v srdci Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 129 m²

Realitná kancelária NEOREAL vám ponúka možnosť získať bývanie, ktoré spája ducha histórie s kom

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Trnava

399,900 € 3100 €/m²

NEO - 3i byt v centre Trnavy na prenájom

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Paulínska | 88 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3i byty v centre Trnavy na Paulín

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj bytu 3-izbový 152 m²

Reality Trnava

3 izbový byt | 152 m²

Predávam vlastnú nehnuteľnosť, ktorá v Trnave nemá konkurenciu. 3-izbový strešný byt aj s park

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,000 € 1967 €/m²

Veľký 3- izbový byt s balkónom a parkovacím miestom!

Reality Trnava

3 izbový byt | Koniarekova | 75 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kompletne prerobený, nezariadený 3-izbový byt o výmere 75m2 v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izb byt s veľkou terasou na 8. poschodí LOTOS

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 109.38 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt č. 801 v modernom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

275,900 € 2522 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou – LOTOS Trnava, 7. a 8. poschodie

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 124.2 m²

Predstavujeme vám unikátny 3-izbový byt v projekte LOTOS Trnava, ktorý zaujme nielen svojím mod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,900 € 2254 €/m²

REZERVOVANÉ - Veľký 3-izbový byt 73,23 m², Veterná ulica, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Veterná | 73.23 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj 3-izbový byt na Veternej ulici v Trnave, ktorý

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2593 €/m²

Pre klienta hľadáme 3-izbový byt v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Zvažujete predaj 3-izbového bytu v Trnave? Možno už máme vášho kupujúceho. Aktuálne zastupujem

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2761 €/m²

REZERVOVANÉ | Štýlový 3-izbový byt s loggiou v top lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 64.5 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort mesta, zeleň a výbornú dostupnosť? Tento byt vás zaujme už

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

187,900 € 2913 €/m²

Na prenájom 3-ibový byt na ulici Vl. Clementisa 29

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 67 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Vlad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Trojizbový byt, komptletná rekonštrukcia, 68 m2, Trnava, ul. Okružná

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná ulica | 68 m²

REZERVOVANÉ! TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám výhradne ponúka na predaj 3-izbový byt typu bauring po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

207,000 € 3044 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy! Slnečný 3izb.byt s terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 101.37 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

379,900 € 3748 €/m²

PRENÁJOM – priestranný 3-izbový podkrovný byt v úplnom centre mesta Trnava, Námestie SNP 3

Reality Trnava

3 izbový byt | Námestie Slov. národ. povstania | 88.9 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, veľkoryso riešený 3-izbový podkrovný byt, situovaný priamo v sr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný 3-izbový byt na sídlisku Prednádražie- Skvelá Ponuka

Reality Trnava

3 izbový byt | Trnava | 66.6 m²

Ponúkame vám na predaj, veľký, slnečný 3- izbový byt vo výbornej lokalite v Trnave na sídlisku

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2628 €/m²

Rezervované - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-izb byt s loggiou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

3 izbový byt | 83.88 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s nádherným a ničím nerušeným výhľadom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 3040 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie