Dražba 3-izbového bytu v Trenčíne v podiele 1/1

Reality Trenčín

3 izbový byt | I. Olbrachta | 67.74 m²

Dražobná spoločnosť Dražby realít, s.r.o. Vám dáva do pozornosti dobrovoľnú dražbu 3-izbového b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na dražba Trenčín

136,000 € 2008 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie