RE0006333-22-000037 (JurBZOQESMQ) Aktualizovaný: 03. 04. 2023 1. publikácia: 21. 04. 2021

RODINNÝ DOM SÚP. Č. 259 NA PIARISTICKEJ ULICI V OBCI TRENČÍN, OKRES TRENČÍN

Piaristická
Trenčín • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

359 100 € 632 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Dražba

Úžitková plocha:
567,83 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
Rodinný dom s. č. 259 na Piaristickej ulici v TrenčíneJedná sa o Rodinný dom súp. č. 259 postavený na parc.KN č.487 v k.ú. Trenčín, obec Trenčín, situovaný v centre krajského mesta Trenčín, v blízkosti jeho historického centra, osadený v rámci uličnej zástavby na Piaristickej ulici 259/10. Rodinný dom je samostatne stojaci dom, hlavný vstup do objektu ako aj vjazd do garáže je priamo z Piaristickej ulice.Dispozičné riešenie:

Dom pozostáva z jedného nadzemného podlažia a podkrovia, podpivničený je pod celým pôdorysom 1. NP s výnimkou garáže.

· V suteréne sa nachádza chodba, sklad, technická miestnosť, dve obytné miestnosti, jedna s kuchynským kútom, posilovňa so saunou, schodisko do garáže a na 1. NP

· Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupné zádverie, hala so schodiskom do podkrovia, pracovňa, obývacia izba prepojená s jedálňou, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC

· V podkroví sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s WC, šatník, schodiskový priestor.Konštrukčné a materiálové vyhotovenie:

· Základové konštrukcie sú z monolitických, betónových základových pásoch s vodorovnou a zvislou izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti.

· Obvodové steny suterénu sú monolitické z betónu. Steny majú zvislú izoláciu, ktorá je chránená prímurovkou po úroveň terénu. Zvislé konštrukcie 1.NP sú murované z tehál. Hrúbka stien je na 1. NP do 600 mm v podkroví do 500 mm. Deliace konštrukcie sú murované priečky z tehál a sadrokartónu.

· Vodorovné konštrukcie suterénu a 1. NP sú monolitické, železobetónové, s rovným podhľadom, v podkroví tvorí strop sadrokartónový podhľad na krove.

· Schodiská sú železobetónové, na 1. NP sú s povrchom nástupnice z tvrdého dreva, v suteréne z keramickej dlažby a prírodného kameňa.

· Krov je drevený zložitý s nerovnakou výškou hrebeňa s valbami. Krytina na krove je z pálenej škridle. Klampiarske konštrukcie sú úplné z medeného plechu.

· Fasáda je obložená obkladom z pálenej lícovej tehly - klinker. · Vnútorné povrchy stien sú vytvorené z hladkých vápenných omietok. Keramické obklady sú vyhotovené nad kuchynskou linkou, v hygienických zariadeniach.

· Podlahy v suteréne a na 1. NP sú z dlažby, v garáži a v hygienických zariadeniach z keramickej dlažby, v podkroví sú podlahy prevažne z veľkoplošných kobercov.

· Okná sú drevené z europrofilov. · Vnútorné dvere sú rámové, plné alebo zasklené, z tvrdého dreva do obložkových zárubní, v garáži sú sekčné vráta na el. pohon.

· Stavba je vykurovaná ústredným kúrením prostredníctvom kondenzačného kotla na zemný plyn umiestneným na 1.PP. Vykurovacie telesá sú oceľové panelové radiátory (podkrovie a suterén) a podlahové kúrenie (1. NP).

· Elektroinštalácia je motorická s ističmi osadenými v garáži, v suteréne a na 1.nadzemnom podlaží.

· Vybavenie sanitou - WC misy so zabudovanou nádržkou, keramické umývadlá, bidet, plastové vane, murované sprchové kúty, pákové batérie. Vybavenie kuchyne kombinovaný sporák na plyn, elektrická rúra, zabudovaná umývačka riadu, chladnička, mikrovlnná rúra, odsávač pár, kuchynská linka z dreva, nerezový drez, vodovodná páková batéria, pracovná doska z prírodného kameňa.

· Vybavenie kuchynky v suteréne - kuch. linka s nerezovým umývadlo a pákovou batériou.Vybavenie objektu:

· Rozvod vody, kanalizácie, zemného plynu, el, energie, zabezpečovacieho systému, rozvod TV a telefónu.

· Centrálny vysávač

· Úpravňa vody

· Kotol na zemný plyn , zásobník TÚV

· Sauna v suteréne

· Klimatizačné jednotky

· Šatníky

· Balkón

· Kozub s vyhrievanou vložkou.
Prečítať viac
Charakteristika

Dobrovoľná dražba:
Nie

Dražobná zábezpeka:
0 €

Úžitková plocha:
567,83 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Silvia Rosoňová

LICITOR group, a.s.

09188348...0918834834 zobraziť číslo

LICITOR group, a.s.

Sládkovičova 6 • 01001, Žilina (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

359 100 € 632 €/m²

Kontakt na predajcu

Silvia Rosoňová

LICITOR group, a.s.

09188348...0918834834 zobraziť číslo