3 izbový byt | Nová | 90 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný
115,000 € 1278 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii
159,500 € 2045 €/m²
3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²
Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a o
124,000 € 1771 €/m²
3 izbový byt | 70.4 m²
Reality Alpia ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70,4 m2, situovaný na 8. poschodí v zatep
123,000 € 1747 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z
138,000 € 1971 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s terasou vo výhľadávanej lokalite starého sídliska. Lo
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 81 m²
Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vyhľad
132,900 € 1641 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
MAXA REALITY Vám ponúka na predaj slnečný 3 - izbobý vo vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky n
109,000 € 1703 €/m²
3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o celkovej výmere 74m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite
142,000 € 1919 €/m²
3 izbový byt | 107 m²
Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vzhľad
175,000 € 1636 €/m²
3 izbový byt | 77 m²
MAXA reality Vám ponúkama zaujímavú možnosť kúpy moderného trojizbového bytu nachádzajúceho sa
182,000 € 2364 €/m²
3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom
129,000 € 1743 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
DOBRÉ REALITY ponúkame na predaj 3-izbový byt s vynikajúcou rozlohou 72 m², nachádzajúci sa v j
95,000 € 1319 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²
Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad
249,000 € 1702 €/m²
3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v
143,000 € 1901 €/m²
3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde
116,900 € 1745 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²
Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ
117,000 € 1481 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos
99,900 € 1561 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
114,900 € 1618 €/m²
3 izbový byt | 59 m²
99,900 € 1693 €/m²
3 izbový byt | Makovického | 62 m²
Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v zateplenom paneláku na ulici Makovického v Prievidzi.
119,900 € 1934 €/m²
3 izbový byt | Vladimíra Clemantisa | 81 m²
Realitná kancelária JKV Real vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníct
135,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Ivana Krasku | 105 m²
Realitná kancelária JKV Real vám exkluzívne predstavuje jedinečný 3-izbový byt, ktorý spája mod
169,900 € 1618 €/m²
3 izbový byt | Tolstého | 64 m²
Hľadáte bývanie, ktoré má potenciál stať sa skutočným domovom? Tento 3-izbový byt vás presve
130,000 € 2031 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.