Centrum mesta - na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Moyzesova ulica

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²

Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Pezinok

274,900 € 2846 €/m²

Top
Top

Hladám 3 izbový byt Centrum, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Centrum | 65 m²

Pre svojho klienta hľadám 3 izbový (prípadne väčší 2 izbový) byt v Pezinku, prípadne v blízkom

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni

Reality Pezinok

3 izbový byt | 65.2 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?si

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

187,999 € 2883 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám pre klienta 3 izbový byt na kúpu v Pezinku

Reality Pezinok

3 izbový byt | centrum | 0 m²

Pre klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Pezinku. POŽIADAVKY: - rozloha minimálne 70m2 ba

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj priestranného 3 izbového bytu v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

3 izbový byt | L.Novomestkého | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou na sídlisku Sever , na ulici L.Novometské

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

185,000 € 3033 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt (71 m²) s 2 park. miestami – Projekt PRI KAPLNKE, Dubová

Reality Pezinok

3 izbový byt | 71.3 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🏡 AKO V DOME, LEN ZA CENU BYTU! 3-izb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Areté Real - Rezervované - Predaj útulného, svetlého a kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s balkónom, loggiou s krásnym výhľadom na Malé Karpaty a okolie.

Reality Pezinok

3 izbový byt | 67.48 m²

ARETÉ REAL - Ponuka Táto ponuka je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú komfortný, svetlý a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3097 €/m²

Areté real - Predaj veľmi pekného, zrekonštruovaného 3-izbového bytu s priestrannou loggiou, Svätoplukova ul, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 61.61 m²

Ponúkame na predaj príjemný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s priestrannou loggiou nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 3068 €/m²

Moderný 3i.byt s klímou, terasou a parkovaním.Províziu neplatíte.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 75 m²

Ponúkame Vám moderný 3-izb.byt o výmere 84m2 (75m2 + terasa 9m2) v novšom bytovom dome Panorama

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

780 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový priestranný 3iz. byt s klimatizáciou, balkónom a parkovaním.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mahulanka | 65 m²

Ponúkame Vám moderný 3-izb.byt (70m2) v novom bytovom dome s balkónom a parkovacím miestom na u

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PNORF – novostavba 3i bytu, balkón kobka, Limbašská ul.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 65.49 m²

PNORF - REAL ESTATE ponúka na predaj za atraktívnu cenu moderný bezbariérový 3-izbový byt v nov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3543 €/m²

Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

Veľkometrážny 3-izb. byt s garážovým státim v centre Pezinka

Reality Pezinok

3 izbový byt | Sládkovičova | 89 m²

Tento výnimočný 3-izb. byt v nízkopodlažnom bytovom dome na Sládkovičovej ulici v centre mesta

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

320,000 € 3596 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

Na predaj 3 izb. byt s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku. rezervovaný !!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 81.86 m²

Ak túžite po bývaní , kde sa spája príjemné bývanie s prírodným pokojom tento byt bude Vaším

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,000 € 2187 €/m²

Na predaj | 3 izbový rodinný dom za cenu bytu | Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kutuzovova | 60 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom, ktorý s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,000 € 4650 €/m²

Novinka
Novinka

3-izb. byt, L. Novomeského, Pezinok, lodžia, 8.p./9

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. L. Novomeského, Pezinok. Výmera 60 m2 + lodžia 3 m2 + piv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v tichej časti Pezinka - REZERVOVANÉ

Reality Pezinok

3 izbový byt | Muškátova | 75 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome na Muškátovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Pezinok

199,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

3 izbový byt | 444 m²

F006-15-LUVA VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: M

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

549,000 € 1236 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: PK-

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

240,000 € 2892 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 – 4 izbový byt v obci Pezinok s výmerou 70 – 90 m². Pre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

290,000 € 4143 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 78 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 60 -

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

290,000 € 3718 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Pezinku alebo blízkom okolí. Bližšie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

185,000 € 2846 €/m²

Svetlý 3izb byt po rekonštrukcii s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Pezinok | 3 izby | 60 m² | 8/9 poschodie | lodžia + pivnica Na predaj ponúkame príjemný troji

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie