PRIESTRANNÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT S LOGGIOU, 74M2, DOLNÁ ŠTVRŤ, MYJAVA

Reality Myjava

3 izbový byt | Dolná štvrť | 74 m²

A&P realitná kancelária - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj útulný priest

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Myjava

124,900 € 1688 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, 8. Apríla, Myjava

Reality Myjava

3 izbový byt | 8. Apríla | 69 m²

KOĽKO ČASU DENNE STRÁCATE TÝM, ŽE STÁLE NIEČO NEMÁTE PORUKE? Ráno cesta do obchodu. Poobede ro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

99,900 € 1448 €/m²

Luxusný byt 68 m² v Myjave – ihneď k nasťahovaniu

Reality Myjava

3 izbový byt | Staromyjavská | 67 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 68 m² v Myjave, ktorý preši

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Myjava

179,000 € 2672 €/m²

Exkluzívne TIMA Real ponúka na predaj 3 i byt s lodžiou v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 70.6 m²

Exkluzívna ponuka: Priestranný a slnečný 3-izbový byt v Myjave Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Myjava

98,000 € 1388 €/m²

3 izb. byt. jednotka v RD, kompletná rekonštrukcia, 87 m², garáž, pivnica, skladové priestory s pozemkom 333 m2

Reality Myjava

3 izbový byt | 130 m²

Ponúkame na predaj samostatnú bytovú jednotku o výmere 87 m², situovanú v rodinnom dome postave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

95,000 € 731 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s pracovňou alebo šatníkom

Reality Myjava

3 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v srdci Myjavy – ulica Jánošíkova

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1419 €/m²

Predám 3izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Myja

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

109,990 € 1719 €/m²

3izbový byt v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v Myjave TUreality ponúkajú na predaj priestranný 3-

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,990 € 1559 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s veľmi peknou rozlohou 71 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Hľadáte ideálny domov pre mladú rodinku alebo výhodnú investičnú príležitosť? Ponúkame na pred

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Myjava

Info v RK

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Predstavte si rána na balkóne s kávou, deti kráčajúce pešo do školy a všetko dôležité doslova n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový slnečný byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | SNP | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája skvelá lokalita, praktická dispozícia a príjemná atmosféra? Alebo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

125,000 € 1866 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23065)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie