Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Predstavte si, že ráno vyjdete z domu a ste okamžite v centre diania… no večer sa vrátite do t

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

3‑izbový byt s balkónom po rekonštrukcii - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Kríži | 72.66 m²

Hypo Consulting Reality ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 3‑izbový byt v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,000 € 3799 €/m²

MARLICK PROPERTY- 3IZBOVÝ BYT - 65m2- OBCHODNÁ -STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

MARLICK PROPERTY ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný na Obchodnej ulici v centre Bratislavy

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 3985 €/m²

BYTOČ RK - Predaj historického staromestského bytu na Štefánikovej ul. - Staré mesto - BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 96.72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v novorenesančnom dome z roku 1878 na Št

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,500 € 4130 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

PREDAJ 3 izbový byt s loggiou, ulica Staré Záhrady, Ružinov - Bratislava II EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 69.22 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na ulici Staré Záhrady v Bratislave - mestská čas

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3597 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

Skolaudované - krásny 3 izb. byt s veľkým balkónom v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 3 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHills na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

395,900 € 5423 €/m²

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

PREDANÉ!!!Prémiový 3-izbový byt s parkovaním Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ďurgalova | 104 m²

!!PREDANÉ!! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ!!! Prémiový 3-izbový byt s parkovacím boxom v srdci Kramárov.

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

387,000 € 3721 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA-Priestranný 3-izbový byt na najvyššom poschodí s balkónom v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí vo vyhľadávanej loka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,990 € 3000 €/m²

Prémiový mezonet s wellness a súkromným dvorom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečný mezonetový byt s wellness zónou a priamym v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 71.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,500 € 5843 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v Petržalke, 70m2, vhodný na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | - | 70 m²

SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka s celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

Exkluzívny predaj - Bývajte v srdci Starého Mesta – priestranný 3-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 71.88 m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Starého Mesta – Gajová ulica, Brati

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4868 €/m²

HOUSE & WEBER I ZOCHOVÁ, 3i byt, 66m2 – KOMPLETNÁ NADŠTANDARDNÁ rekonštrukcia, IBA 12 bytov v dome, TEHLA, exkluzívne ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ,

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 66 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

416,900 € 6317 €/m²

HOUSE & WEBER I SEBERÍNIHO, 3i byt, 72,5m2 – KOMPLETNÁ rekonštrukcia, IBA 14 bytov v dome, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ, nové STÚPAČKY, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 72.49 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Seberíniho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4137 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie