HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4091 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, Dostojevského rad, Staré mesto - BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 91.55 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 3 izb. TEHLOVÝ, staromestský byt 91.55 m2 s východom na terasu, v abs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,900 € 3931 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný 3 izbový staromestský byt s vysokými stropmi , BA-Staré Mesto, Mariánska ul., 83m2, v posch. 3/4, štýlové bývanie aj atraktívna investícia

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 96 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt s vysokými stropmi v tehlovom bytovom dome, s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 3844 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Apartmán, kde sa rodia príbehy. Srdce Bratislavy, pokoj vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 78 m²

Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4486 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

VARGA - DOM-REALÍT / 27 poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 74.5 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v projekte Panorama City / Panorama Towers

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 6846 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt v Eurovea Tower s 2x parkingom na 24. poschodí - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 118 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Eurovea Tower

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

780,000 € 6610 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

! NOVÁ CENA ! Nadštandardný 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste-BA na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 82.88 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čerstvo zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-iz

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,900 € 5006 €/m²

Top
Top

3-izbový mezonetový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Sienkiewiczova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Top
Top

kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Medená

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 71.84 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5610 €/m²

Top
Top

PREDAJ 2-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie