NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI NA DUNAJ A HRADNÝ KOPEC V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4414 €/m²

Top
Top

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis Lokalita: Bratislava – Star

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

ROVNOVÁHA TICHA A MESTSKÉHO ŽIVOTA - VEĽKORYSÝ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 80 m²

Ak preferujete tichú ulicu a zároveň potrebujete byť v meste, byt na Tabakovej ulici je pre Vás

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4750 €/m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN A SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-4 izbový byt v centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 až 4 izbový byt v centre Bratislavy v pôvodnom stave v perimet

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4095 €/m²

Novinka
Novinka

V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PLNOHODNOTNÝ 3i BYT - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Novinka
Novinka

GRAHAMS, predaj 3i. starometského bytu F.Weinwurm, Palisády, Moyzesova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 118 m²

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Realitná spoločnosť Grahams Vám v exkluzívnom zast

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

544,990 € 4619 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2,5 izbový byt na Panenskej ul. » pôvodný stav » 330.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panenská | 81.36 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2,5-izbový byt na treťom poschodí bytového domu

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4056 €/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

EUROVEA TOWER: 3-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VÝHĽADOM NA HRAD A DUNAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 8658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Priestranný veľkometrážny byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 119 m²

Exkluzívna ponuka v srdci Bratislavy! Predstavujeme vám jedinečný byt s rozlohou 157 m2, ktorý

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

570,000 € 4790 €/m²

Historický, dizajnový, mestský 3 izb. byt /76m2/ Župné námestie, Staré Mesto, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Župné námestie | 76 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=YPPeKF4KV4f Exkluzívne Vá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

628,900 € 4729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Život v centre bez kompromisov.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jedlíkova | 109 m²

Žiť v centre Bratislavy a mať absolútny pokoj? Tento byt vám ukáže, že je to možné. Predstavte

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

540,600 € 4960 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie