PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,67m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,999 € 3358 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

AZ. Na predaj 3i byt s loggiou v ikonickej KLINGERKE / podzemné parkovanie + pivničná kobka v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a kompletne zariadený 3-izbový byt v srdci bratislavského „d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,990 € 5814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový veľký byt, novostavba-2x parking v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 82.94 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 4039 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Plynárenská, Bratislava / 20. poschodie / terasa s panoramatickým výhľadom + balkón + pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 126 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt vo výškovej rezidenčnej budove na prestížnej adrese P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

649,000 € 5151 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

REZERVOVANÉ Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie