100m2 mezonet Kvetná - Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvetná | 100 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 3690 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 123 m²

Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 3902 €/m²

Len u nás v ponuke: Predaj 3 izbového bytu na Svätoplukovej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

3 izbový mezonetový byt v príjemnej lokalite širšieho centra v tesnej blízkosti autobusovej sta

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3814 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie