Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbový byt Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,900 € 5111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ 3 izbový byt, Domkárska

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska | 76 m²

Na predaj 3-izbový byt na Domkárskej ulici v mestskej časti Ružinov. Byt sa nachádza na 3. posc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3276 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom moderný 2,5 izbový byt, Šalviová ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a moderne zariadený 2,5 izbový byt vo vyhľadávanej časti Brati

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 3 izbový byt, Ružová dolina, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a zrekonštruovaný 3 izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I SEBERÍNIHO, 3i byt, 72,5m2 – KOMPLETNÁ rekonštrukcia, IBA 14 bytov v dome, ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ, nové STÚPAČKY, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 72.49 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Seberíniho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4137 €/m²

Novinka
Novinka

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Cyrilova | 117 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NARCISOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 3i BYT v RUŽINOVE. BYT sa NACHÁDZA na NARCISOVEJ ULICI pri PARKU A

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Predaj 3-izbového bytu, Bajkalská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 130 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislav

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom pekný, svetlý, priestranný 2,5izbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 64 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, pekny, svetlý 2,5izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Ružino

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj – štýlový 3-izbový byt na Trenčianskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5308 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt bez investícií, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový vzdušný byt s čistými líniami a svetlým interiérom na 2. poschodí, k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 3936 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113144 | Na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 82 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi situovaný vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i BYT, REKONŠTRUKCIA, 2 X BALKÓN, Exnárova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 72 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, kompletne moderne zariadený 3-

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

U NÁS !!! Pekný 3i byt, ( MOŽNOSŤ AJ KRÁTKODOBO ), KLÍMA, NIVY, Trenčianska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 82 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka exkluzívne na prenájom aj krátkodobo, pekný, veľmi pekn

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Plne zariadený 2,5 izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v Ružinove -Trávniky vedľa OC Retra ma Šalviovej ulici. Roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Príjemný svetlý a zariadený 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame na prenájom príjemný svetlý 3 izbový na ulici Ružová dolina v Bratislave v mestskej ča

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt vo vynikajúcej a tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt na Ondrejovovej ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Krásny novozrekonštruovaný 3- izb. byt s balkónom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 64 m²

Realitná kancelária ARCUS REAL Vám ponúka na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3- izb. byt v z

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4373 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie