Na prenájom: Svetlý 3-izbový byt s parkovaním – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 69 m²

ponúkam na dlhodobý prenájom útulný a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 68,92 m², nachá

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

MESAČNÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

Neibrs | Dizajnový 3 izb. byt s 2 loggiami a balkónom, Martinčekova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 83.89 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj krásny, štýlovo zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,000 € 3922 €/m²

RentHub I Pekný zariadený 3-izb. byt so šatníkom I Ružinov I

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Astrová | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový b

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT, VRÚTOCKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 69 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort mesta s atmosférou tichej štvrte rodinných domov? Realitn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

307,500 € 4457 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcisová po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 4426 €/m²

4-izbový byt v Ružinove na ulici Trenčianska – po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIA

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

Kúpim 3-4 izbový byt, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinov | 75 m²

Hľadám priestranný 3 - 4 izbový byt v Bratislave, v lokalite Nové Mesto, Ružinov, Petržalka ale

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

280,000 € 3733 €/m²

člen NARKS

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Na prenájom 3-izbový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 3-izb.byt+2 balkóny+parkovanie Bratislava-Trnávka (N037-213-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa hneď budete cítiť ako doma, tento vkusne a kompletne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Šándorova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,999 € 4683 €/m²

Ponúkame na prenájom krásný Luxusný a novozrekonštruovaný 3izb. byt na Bajzovej ulici v Ružinove v dobrej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 66 m²

Prenájom luxusného a zariadeného 3izb. bytu na Bajzovej ulici v Ružinove v dobrej lokalite pri

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Práve rekonštruujeme 3.izb. byt v tehlovom dome v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, do polovice mája máte šancu ovplyvniť jeho a

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4603 €/m²

Práve rekonštruujeme 3-izbový byt s loggiou v Ružinove na Radarovej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Radarová | 65 m²

Aktuálne rekonštruujeme 3-izbový byt na Radarovej ulici v obľúbenej bratislavskej lokalite Ruži

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

307,900 € 4737 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

3-izbový byt s rodinnou atmosférou, loggia a balkón, Trnávka – Kopanice

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kopanice | 64.82 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka: na predaj útuln

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislava, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 149 m²

Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislav

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie