Prenájom - 3i zrekonštruovaný byt s loggiou, Jadrová, BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jadrová | 82 m²

Ak patríte k tým, ktorí ocenia dizajnové bývanie na dobrej adrese, táto ponuka je určená práve

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove na Exnárovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom: 3-izbový byt s výhľadom na tri svetové strany | Ružová dolina, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Byt, ktorý bol urobený s rozumom a odovzdaný s čistým svedomím. Kompletne zrekonštruovaný 3-izb

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AVENUE | krásny a veľký 3i byt, štýlová novostavba Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²

Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SUPER CENA - 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3590 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NIVY / PRIEVOZSKÁ - 3 iz byt, balkón, WIFI, moderne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 65 m²

Na prenájom 3 izbový byt o výmere 65 m2 + balkón 3,5 m2. Byt sa nachádza na ulici Sklenárova v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

na prenájom 3 izb. byt, Trenčianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIANSKA ul. Byt má výmeru 83 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, na ul. Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na prenájom krásny, zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

550,000 € 5789 €/m²

VYNIKAJÚCA POLOHA - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 61.6 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4221 €/m²

Predaj 3-izbového bytu – Prešovská ulica, Bratislava (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4728 €/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 3i byt po rekonštrukcii, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 72 m²

METROPOLITAN │ 3-izbový byt po rekonštrukcii, Ružinov Byt bol rezervovaný a momentálne je v št

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ - 3i byt v širšom centre mesta - 64 m2, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.57 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 63,57 m2, nachádzajúci

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Čmelíkova - Ružinov, 3-i byt, 66 m2 – Kompl. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čmelíkova | 65.9 m²

3 izbový byt po kvalitnej práve ukončenej kompletnej rekonštrukcii. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4096 €/m²

Na prenájom: Svetlý 3-izbový byt s parkovaním – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 69 m²

ponúkam na dlhodobý prenájom útulný a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 68,92 m², nachá

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie