HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

330,000 € 3907 €/m²

Top
Top

DIRECTREAL|3-izbový byt s výbornou dispozíciou a loggiou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adamiho | 71 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3775 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Príjemný 3i byt 74m2, veľká loggia 7,38m2, plus GARÁŽ 19m2, unikátny výhľad, Púpavová ul., BA IV - Karlova Ves, 12p./13, pri lesoparku Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj príjemný 3i byt s unikátnym, panoramatickým výhľadom d

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3514 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PREDAJ- 3 izbový, slnečný byt s výhľadom- Sekulská ul., Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sekulská | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3- izbový byt vo výbornej lokalite a mimoriadne príjemnej časti

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

247,000 € 3859 €/m²

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie