REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

NA PREDAJ Slnečný 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na dosah k prírode na Jamnického ulici s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 68 m²

NA PREDAJ Slnečný 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na dosah k prírode na Jamnického uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3528 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj – zrekonštruovaný 3-izb byt s loggiou, 4 posch. dom, na ulici Ľ. Fullu Karlovka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 71 m²

IBA U NAS! Ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt 74m2 s lodžiou, v zateplenom b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3648 €/m²

**QREAL**Bývanie pri lese s mestom na dosah**možnosť GARÁŽE**

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 75.79 m²

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Karlova Ves – Dlhé diel

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3536 €/m²

Predaj 3 izbový priestranný byt Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája veľkorysý priestor, výborná lokalita a bezproblémové parkovanie?

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

VALEN | Krásny 3i byt s okúzľujúcim výhľadom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,900 € 4209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZĽAVA!!! Novostavba Svrčia - Bratislava - Predaj 3 - izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Svrčia | 77.18 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves - Svrčia ulica na

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 4957 €/m²

PREDANÝ, VEĽKÝ, 3-IZB. BYT, 77m2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN, PÚPAVOVA ULICA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 77 m²

Ponúakme na predaj veľký 3-izbový byt s veľkou dennou zónou, Pupavová ulica, Karlova Ves Na pr

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

274,990 € 3571 €/m²

REZERVOVANÝ veľký 3izb byt, Bratislava, Dlhé Diely, ul. Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3165 €/m²

REZERVOVANÉ-PREDAJ: 3 izbový byt, 64 m2, Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 64 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava 7

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3438 €/m²

Predaj priestranný 3-izbový byt Kresánková ulica - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na predaj svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný a komplet zariadený byt s veľkým balkónom a pekným výhľadom vo výbornej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 71.56 m²

Directreal Smile - 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM – KARLOVA VES Ponúkame na predaj moderný a kompletn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

312,030 € 4360 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí - nadštandard, novostavba, 2 lódžie, elektoranabíjačka na vlastnom parkovaciom státí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4245 €/m²

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,tehlový byt.dom,klimatizácia,garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3238 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie