Forest Park - atraktívny 3 izbový byt pri Železnej studničke

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

PREDAJ, moderný 3-izbový byt 67 m2, balkón, Karlova Ves, Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 66.91 m²

*** Matterport: https://my.matterport.com/show/?m=5mvQuScvNjm *** Realitná kancelária Domov je

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3871 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

REZERVOVANÝ: Priestranný 3-izbový byt s možnosťou 4 izieb, 2 lodžie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 79 m²

REZERVOVANÉ. Na Dlhých dieloch sú byty, ktoré majú dobrú adresu… a potom sú byty, ktoré majú a

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ KOMPLETNE PRECÍZNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB.BYT, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71.09 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť získať dokonalý domov pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,990 € 4079 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Tichý, veľkorysý 3i byt s dvoma loggiami a bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 69.75 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 3i byt pri lese s výhľadom do zelene. Or

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3713 €/m²

3-izbový byt v rakúskej obci Wolfsthal

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 81 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 73,52 m2 a balkónom 7,8 m2 sa nachádza v rakúskej obci Wolfstha

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

285,000 € 3519 €/m²

NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

ARTHUR - Ste kreatívec s vidinou nových perspektív a hľadáte „iný „ byt?

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 100 m²

Byt vymykajúci sa štandardnej dispozícii pýta inovatívnu ruku, iné vnímanie. Neobvyklý veľkomet

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4500 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

3 izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 63 m²

Na predaj je trojizbový byt v Karlovej Vsi.

 Bytový dom ma 4 nadzemné podlažia. Ponukaný byt

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3094 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23087)