DO DOMČEKA | Priestranný 3-izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družstevná | 87.11 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám prináša svetlý 3-izbový byt na prenájom v pokojnej a vyhľadávanej lok

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o výmere 69,56 m² - BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 69.56 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 2430 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - LOGGIA -SASOVA Ponúkam

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 175000 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

Prenájom trojizbový byt, 79 m2, Banská Bystrica, Fončorda.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na prenájom trojizbový byt v meste Banská Bystrica, časť Fončorda (ul. Internátna) v o

Publikované: 15.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 73,5 m² s loggiou a 2 murovanými pivnicami vo vyhľadávanej lokalite Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Švermova | 73.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 73,5 m² vo veľmi obľúbenej a vyh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2517 €/m²

Predaj 3-izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu na sídlisku Sásová, Banská Bystrica, 70 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na obľúbenom sí

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,090 € 2501 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Slnečný byt s krásnym výhľadom a dvoma lodžiami

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 75.8 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA pre vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v príjemn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

196,000 € 2586 €/m²

3-izbový byt s výmerou 80 m² v obľúbenej lokalite na Sídlisku SNP

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | BB | 80 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA 🚧 Už čoskoro v ponuke: priestranný 3-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Priestranný 3i byt s výhľadom a nízkymi nákladmi – BB, Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Povstalecká cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný a dobre dispozične riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej a tichej lok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 3000 €/m²

3 izbový mezonetový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 105 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka bývanie s atmosférou rodinného domu: Sln

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

298,000 € 2838 €/m²

Prenájom ubytovania Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 200 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom ubyt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

PREDAJ 3-izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Povstalecká cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70.8 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v skvel

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2966 €/m²

REZERVOVANÉ ! PRIESTRANNÝ ŠTVORIZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU – NÁRODNÁ UL, B. BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Národná | 179.3 m²

Ponúkame na predaj, veľkometrážny byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta B

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

REZERVOVANÉ AB ESTATE PONÚKA NA PREDAJ 3-izbový byt s balkónom na obľúbenej adrese TRIEDA SNP , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 78 m² nachádzajúci sa na 2. poschodí tehlo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

220,000 € 2821 €/m²

3 izbový byt, 70 m2, Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na dlhodobý prenájom, 3 izbový byt na 6 poschodí z 9-tich v mestskej časti

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3i byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 63 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt typu “NKS” v Banskej By

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

3-IZBOVÝ BYT , 74 M2 BANSKÁ BYSTRICA (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pripravujeme do ponuky3-izbový byt 72,17 m2 po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej Sásovej – s parkovaním a veľkou pivnicou!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 72.17 m²

TUreality Vám ponúka moderné bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Alebo výbornú investičnú

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2633 €/m²

REZERVOVANÉ - SLNEČNÝ A VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 80.96 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký, priestranný byt v centre mesta Banská Bystrica. Uv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

206,000 € 2544 €/m²

PREDAJ - 3i VNKS - Sitnianska - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 70 m²

RAI COMPANY s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt typu VNKS na ulici Sitnianska, sídlisko Sásová

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Banská Bystrica

161,000 € 2300 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie