Pekný 3i na prenájom, 62,78 m2, Sásová - ihneď voľný !!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.76 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento pekný a slnečný 3i byt, nachádzajúci sa na sídlisku Sáso

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Dopyt - kúpa - 1-izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na odkúpenie pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici. LOKALITA: Banská

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Dopyt - hľadám 3- izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

002-BEBR Hľadám pre konkrétneho klienta slnečný 3-izbový byt. LOKALITA: Banská Bystrica Ty

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 3 izbový byt, 72m2, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 0 m²

REZERVOVANÝ 034-113-BEBR Investujte do nehnuteľnosti. Na predaj mám pre vás 3 izbový priestr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 €

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

Novinka
Novinka

Banská Bystrica, Uhlisko, Centrum 3 izbový tehlový byt

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 9. mája | 69.6 m²

3-izbový tehlový byt, Banská Bystrica širšie Centrum, v obľúbenej lokalite Uhlisko, na ulici 9.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,400 € 2664 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TARGETreal | REZERVOVANE - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Banskej Bystrici o výmere 72 m², ktorý p

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2431 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt (Veľká NKS 70m2) s loggiou po rekonštrukcii v obľúbenej Radvani

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova 54 | 69.6 m²

Hľadáte priestranné a kompletne pripravené bývanie v Banskej Bystrici, kde sa stačí len nasťaho

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 2802 €/m²

3 izb. byt Banská Bystrica - Centrum

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám krásny prerobený byt pre konkrétnych klientov. Foto je ilustračné. Cena do 300 000 EUR

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

300,000 €

REZERVOVANÉ - Ban. Bystrica, Radvaň – priestranný 3-izbový byt so 4 loggiami, výmera 76,3 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 76 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný trojizbový byt so štyrmi loggiami

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2303 €/m²

3-izbový byt typ U – Karpatská, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Karpatská | 72.64 m²

Hľadáte bývanie s krásnym výhľadom a dostatkom svetla? Tento 3-izbový byt typu U na ulici Karpa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2506 €/m²

Predaj 3izbový byt v Sásovej, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 74 m²

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2500 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

Predaj - Priestranný 3i byt s vlastným parkovaním – Tulská ul., Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 61 m²

Xemar (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a vkusne zrekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 3492 €/m²

Hľadáme 3i byt do 180 000 € v BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre konkrétnych klientov 3-izbový byt v Banskej Bystrici (ktorákoľvek časť).

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Využite pri predaji Vašej nehnuteľnosti naše dlhoročné skúsenosti: kúpa 3-izbový byt-pekné prostredie-Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

TOP Living: Pre našich klientov klientov hľadáme na kúpu 3 izbový byt v peknom prostredí. PONÚ

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 01.05.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HĽADÁME SÚRNE 3 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | nezadaná | 70 m²

Súrna kúpa 3izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuky

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 24.03.2023
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 € 2643 €/m²

CENTRUM / 3i byt BB / BAKOSSOVA / ZARIADENIE / BALKÓN

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystric

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

TUreality pripravuje do ponuky 3i byt v Banskej Bystrici v lokalite Sásová 69,49 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.49 m²

TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová - Tatranská (koniec

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 2590 €/m²

Prenájom 3 iz byt, vrátane energií, Sitnianska, BB zvieratko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 62 m²

Prenájom 3-izbového bytu typu MNKS na ulici Sitnianska na sídlisku Sásová v Banská Bystrica. B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý a slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej časti Banskej B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2681 €/m²

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23114)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie