Prenájom 2izbový byt s 1 parkovacím miestom, novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 2izbový byt 64m2+veľká

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 2izb. byt v novostavbe Mojmírovce

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

? MODERNÉ BÝVANIE V MOJMÍROVCIACH: Novostavba so súkromným dvorom a parkom Hľadáte štýlové bý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 2,5- izbový byt , Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2,5-izbový byt v tehlovom bytovom dome v centre mesta Nitra. Byt

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 2izb. byty a apartmány Mojmírovce

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do Nitry? Ponúkame na predaj široký výber bytov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

člen NARKS

2-izbový zariadený byt na prenájom, Nitra - Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt v centre mesta Nitra. Výmera obytnej plochy bytu je

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2izb byt v rezidencii Riviéra, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Skyline reality ponúka dlhodobý prenájom - úplne nový, moderný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 na

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 2 izb. investicný byt, tehla, centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 64 m²

REZERVOVANÉ!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na pred

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Hľadáte pekný a útulný prenájom bytu?

Reality Nitra

2 izbový byt | Centrum | 60 m²

Ponúkame na prenájom pekný,útulný a zariadený byt v centre mesta v byt.dome "Orbis". Byt je ko

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDAJ- 2IZBOVÝ BYT - NITRA BÝVANIE POD HRADOM

Reality Nitra

2 izbový byt | Podzámska | 52 m²

Projekt Bývanie pod hradom je známy svojou komornosťou – bytov je tu málo a na predaj sa objav

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 4808 €/m²

2 izb byt na Triede Andreja Hlinku, Chrenová I., Nitra.

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 62 m²

Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej, rekonštrukcii v

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nitra

153,500 € 2476 €/m²

Rezervovaný: Na predaj 2-izb. byt na Chrenovej v Nitre.

Reality Nitra

2 izbový byt | Lesná | 54 m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite v Nitre na Chrenovej pri N-centre.

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Nitra

175,500 € 3250 €/m²

Rezervovaný:Na prenájom 2-izb. byt v Nitre na Chrenovej, Trieda Andreja Hlinku

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 65 m²

Rezervovaný: Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na prenájom krásny, klimatizovaný, kompletne zr

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta ku kúpe 2 izb. byt v pôvodnom stave.

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta ku kúpe 2 izbový byt v pôvodnom stave. Lokalita -Chrenová, star

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

MACH Reality na prenájom krásny moderný 2 izb byt s balkónom v TOP lokalite pri parku v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Ponuka na prenájom 2-izbového bytu – Rezidencia Jankov Dom Ponúkam na prenájom moderný, kompl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt s loggiou na Klokočine Kmeťova ulica v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame 2 izbový byt s loggiou na Klokočin

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

142,000 € 2582 €/m²

2i byt po kompletnej rekonštrukcii na predaj - REZERVOVANÝ

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v lokalite Nitra – Mlynárce, ktorý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 3091 €/m²

Posledné byty v ponuke!!! 2 izbový byt za super cenu pri Nitre 42m2-63m2

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

TUreality vám ponúka na predaj viacero 2-izbových bytov v obľúbenej obci Mojmírovce, len 15 min

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

CREDA | Villa Dagmara posledné 2-izb. byty

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 58 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

232,190 € 4003 €/m²

Predaj 2izbový byt Chrenová, ul.Kozmonautov, 2 balkóny EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

Rezervované!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na pred

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3212 €/m²

Predaj 2.izbový byt v historickom centre mesta Nitry-Farská ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 56 m²

REZERVOVANÉ!!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik & Partners Vám ponúka na predaj vo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,990 € 3393 €/m²

Prenájom jedinečný 2 izbový byt - loft v centre Nitry, 96m2

Reality Nitra

2 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom veľkometrážny lo

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

699 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj veľký 2 izbový byt, lukratívna novostavba, ul. Janka kráľa

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 62.2 m²

POSLEDNÉ VOĹNÉ BYTY!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj 2 izbový

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

186,600 € 3000 €/m²

DIRECTREAL|MODERNÉ BÝVANIE POD ZOBOROM - štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovaním.

Reality Nitra

2 izbový byt | Oravská | 62 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom slnečný a kompletne zariadený 2-izbový byt v jednej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Byt v novostavbe s parkovaním - Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 52 m²

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na prenájom byt v novostavbe na Pivovarskej ulici v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie