Na prenájom štýlový, zariadený 2 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Za Humnami | 70 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na prenájom 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, k

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: 2-izbový byt v Nitre – Krškany

Reality Nitra

2 izbový byt | Krškany | 38 m²

Vhodný aj pre študentov, pracujúcich alebo pár Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Len u nás na prenájom tento 2-izbový byt, Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Čajkovského | 64 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne od prvého momentu? Tento byt nie je len pekný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2,5-izb. byt s balkónom, Ďumbierska ul., Chrenová, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Ďumbierska | 67 m²

Byt je k dispozícii ihneď Videoobhliadka bytu: youtu.be/mJErB9wD7u8 3D virtuálna obhliadka: ti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový 2-izbový byt s veľkým balkónom a parkovacím miestom v srdci Nitry, Promenada

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 54 m²

Byt je k dispozícii ihneď 3D virtuálna obhliadka: t.ly/OyKO Videoobhliadka bytu: youtu.be/OPQP

Publikované: 02.03.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Nitra

840 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt vo vintage štýle s pivnicou blízko centra mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Špitálska | 85 m²

Byt je k dispozícii ihneď 3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/TVa63Ry Videoobhliadka bytu: youtu.b

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou v centre Nitry, povolené zvieratá

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 61 m²

Byt je k dispozícii ihneď 3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/54495n99 Videoobhliadka bytu: yo

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

685 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt s pivnicou na Dieloch v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Na Hôrke | 45 m²

Byt je k dispozícii ihneď 3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/57p3m28p Videoobhliadka bytu: yo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 2i byt - loggia - pokojná lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Baničova | 64 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v žiadanej a pokojnej lok

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,900 € 2498 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - CENTRUM - 90m2 - KOMPLET REKO

Reality Nitra

2 izbový byt | NR | 90 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - CENTRUM - 90m2 - KOMPLE

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,000 € 2100 €/m²

V predpredaji 2 izb. byty na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

Ponúkame predpredaj 2-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

Prenájom krásny 2 izbový byt, novostavba, terasa, park.miesto

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 53 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt s priestra

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny .

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2750 €/m²

NOVINKA !!! Tehlový 2 izbový byt v centre Nitry 500 metrov od Mlyny Nitra na Vajanskeho ulici .

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 55 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Vajanského ulica Ponúkame

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3271 €/m²

Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Nitry – Štefánikova ulica, 66 m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova trieda | 66 m²

Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Nitry – Štefánikova ulica, 66 m² Po

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

173,000 € 2621 €/m²

Predáme 2-izbový byt, Partizánska ul., Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre svoju rodinu, prípadne následný prenájom? Ak á

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

132,000 € 2809 €/m²

Hľadáme 1 - 2 -izbový byt pre nášho klienta, Nitra a okolie

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho konkrétneho klienta po predaji bytu hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre alebo v blízkom o

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Štýlové bývanie so súkromnou záhradkou a parkovaním * 2-izb. byt Nová Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 49 m²

Hľadáte útočisko, kde si po práci vychutnáte kávu na vlastnej terase, no pritom chcete mať tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom - 2 izbový byt vo výbornej lokalite - Výstavná ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | Výstavná | 54 m²

KABØ real estate Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt vo výbornej lokalite na sídlisku Chrenová,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - zariadený 2 izbový byt - garážové miesto

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 44 m²

KABØ real estate Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Zelené dvory, s garážovým mie

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2 izbový byt - Jedlíkova ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | Jedlíkova | 45 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt, ktorý zostáva kompletne zar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,900 € 3331 €/m²

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt, staromestské bývanie, 78m2

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova trieda | 78 m²

REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký kompletn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt 82 m2, Braneckého ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 82 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v administratí

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbový byt, balkón, úplne centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 56 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 3125 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie