Jurkovicova Nitra - exkluzívne na predaj: 2-izbový byt v projekte novej bytovky na Jurkovičovej, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

210,834 € 3499 €/m²

Príjemný 2 izbový byt vo výbornej lokalite mesta Nitra- časť Chrenová na PREDAJ

Reality Nitra

2 izbový byt | 65 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt vo výb

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Nitra

164,000 € 2523 €/m²

Krásny 2-izbový byt s parkovacím miestom v centre Nitry ( Tabáň) na prenájom

Reality Nitra

2 izbový byt | Palánok | 65.85 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2- i

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - predaj zariadený 2i mezonet 55 m2, balkón, kopka u Martináka, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 55 m²

Iba u nás ponúkame na predaj zariadený, 2-izbový mezonet s balkónom 55 m2 v Nitre, Južná ulica

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2836 €/m²

Novostavba: zariadený 2 izbový byt, terasa, Hornostavská Nitra, ZELENÉ DVORY

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

Ponúkame vám na predaj zariadený 2-izbový byt s terasou v novostavbe, Hornostavská ulica Nit

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3976 €/m²

Predaj 2 izbový byt Chrenová, Sitnianska

Reality Nitra

2 izbový byt | Sitnianska | 62 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, veľkorysá výmera 62 m², výborná investičná príležitosť. Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2500 €/m²

Kúpa 2 izbový byt Nitra, Staré mesto, HOTOVOSŤ

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt v Starom Meste v Nitre, alebo na Chrenovej. Čiastočná rekonštrukcia. Platb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

Kúpa 2 izbový byt STARÉ MESTO/ CENTRUM - Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme zaujímavý 2 izbový byt v zaujímavej lokalite v Starom meste v Nitre. Stav bytu nerozhod

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Prenájom, 2 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom, Nitra-centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 2 izbový byt na Coboriho ulici, Nitra – Staré mesto. Byt má úži

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený 2i byt - kompletne zrekonštruovaný - obľúbená lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Jarmočná | 58 m²

KABØ real estate Vám ponúka na prenájom príjemný a prerobený 2-izbový byt, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Kúpim byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 65 m²

Kúpim 2 izbový byt v Nitre v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. Cena do 130 000eur. Ponúk

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 2000 €/m²

PRENAJOM | 2 izbovy byt s balkonom, tichá lokalita. Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Výstavná | 67 m²

FGI Real Estate ponúka na prenájom veľký príjemný 2-izbovy byt s balkónom, v tichej lokalite pl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENAJOM | 2i. byt v Novostavbe a TOP LOKALITE. Terasa + park.m.

Reality Nitra

2 izbový byt | Veltlínska | 45 m²

Exkluzívna ponuka prenájmu novšieho kompletne vybaveného a zariadeného 2 izbového bytu s teraso

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

610 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENAJOM | 2 izb. byt, Zobor

Reality Nitra

2 izbový byt | Jelenecká | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vyľadávanej lokalite mesta Nitra, v časti Zobor. Byt j

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENAJOM | NOVÝ 2 i. podkrovný byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Beniakova | 55 m²

Nový, štýlový podkrovný 2kk byt dokončený 12/25, pripravený pre noveho nájomcu. Exkluzívne len

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ 2-izbový byt v NITRE, ideálne bývanie alebo investícia Znížená cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Directreal Exkluziv - Bývanie s výhľadom, ktorý si zamilujete – Partizánska ulica, Nitra Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²

Rezervovaný - predaj 2 izbový byt Chrenová, ulica Dlhá

Reality Nitra

2 izbový byt | Dlhá | 61 m²

Nové bývanie alebo skvelá investícia? Tento byt v Nitre má oboje. Predstavte si bývanie v jedn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2770 €/m²

Prenájom 2 izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Široká | 64 m²

Ponúkame na prenájom krásny, kompletne zariadený 2-izbový byt v Nitre – časť Horné Krškany. By

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predám 2-izbový byt v centre Nitry – 58 m² balkón

Reality Nitra

2 izbový byt | - | 58 m²

Svetlý 2-izbový byt o výmere 58 m² Lokalita: úplné centrum Nitry Poschodie: 6. poschodie z

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ - TOP PONUKA - štýlový 2-izbový byt v historickom centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova | 62 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 2-izbový byt s výmerou 62 m2 + galéria v spoločenskej časti bytu s

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

173,000 € 2877 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVAVÉ - Na predaj: Moderný 2-izbový byt s loggiou, 63,5 m², Nitra – Novomestského

Reality Nitra

2 izbový byt | Novomeského | 63.5 m²

Predtým, ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video bytu:++

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,999 € 2677 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 2 izbový, bezbariérový, zariadený byt na Zvolenskej ul. v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Zvolenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 48 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový, zariadený 2 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Za Humnami | 70 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na prenájom 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, k

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (771)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23080)
Upresniť hľadanie