Predaj 2 izbový byt Staničná-centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Staničná | 53 m²

Realitná kancelária Akropolis ponúka na predaj kompletne prerobený a zrekonštruovaný 2-izbový b

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 3189 €/m²

Predaj 2izb. byt v novostavbe Janikovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Hríbová | 37 m²

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe so záhradkou, terasou a parkovaním – Nitra RK Akropolis po

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 4027 €/m²

Predaj 2izbový byt Centrum

Reality Nitra

2 izbový byt | Staničná | 53 m²

Predaj – prerobený z 2-izbového, Nitra – centrum Realitná kancelária Akropolis ponúka na preda

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 3170 €/m²

NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM NA NEDBALKE V NITRE

Reality Nitra

2 izbový byt | Nedbalova | 56.3 m²

Najlepší darček na Deň detí? Tvoje nové bývanie! Všetci sme v hĺbke duše večnými deťmi, tak p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izb.byt s parkovacím miestom Nitra, Pivovarská ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská | 57 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Nová Nitra, Pivovarská ulica. Nachád

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o celkovej rozlohe 56 m2, Párovská ul., Nitra. Byt je okrem vy

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

153,000 € 2732 €/m²

Predáme 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite v Nitre na Chrenovej pri N-centre.

Reality Nitra

2 izbový byt | Lesná | 56 m²

Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite v Nitre na Ch

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2893 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 2-izbový byt v Nitre – Trieda A. Hlinku

Reality Nitra

2 izbový byt | AH | 61 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : NA PREDAJ | Priestranný 2-izbový byt v Nitre – Trieda A. Hlinku P

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME DO PREDAJA | Štýlový 2-izbový byt po rekonštrukcii – centrum mesta, Štúrova ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | ŠT | 60 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : PRIPRAVUJEME DO PREDAJA | Štýlový 2-izbový byt po rekonštrukcii –

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2750 €/m²

NA PRENÁJOM 2 izbový byt priamo v centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 49.7 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na prenájom 2 izb byt v centre mesta Nitra - ORBIS -

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM 2 izbový byt s GARÁŽOU Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 40.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍNE na prenájom 2 izbový byt v novostavbe ZELE

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt, v projekte PROMENADA, exkluzívny výhľad na hrad

Reality Nitra

2 izbový byt | Napervilská | 55 m²

Moderný 2 izbový byt s terasou | Promenada Nitra Moderné bývanie v centre Nitry s terasou a vý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom veľkého 2-izbového bytu – Nitra, Klokočina za Kauflandom

Reality Nitra

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rezervované Predaj 2 izb byt Parkové Nábrežie centrum .

Reality Nitra

2 izbový byt | Parkové nábrežie | 66.67 m²

Predaj 2 izb byt Parkové Nábrežie tehlova stavba zateplený barak na 1 poschodie 2 nadzemné podl

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Nitra

152,000 € 2280 €/m²

REZERVOVANÉ - Veľký 2 izbový byt (64 m2) na Chrenovej - Javorová ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | Javorová | 64 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,900 € 2498 €/m²

Rezervované - Príjemný 2i byt - priestranná loggia - tehlová bytovka

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 46.5 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý predstavuj

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,000 € 3312 €/m²

PANORAMATICKÝ 2i BYT S VÝHĽADOM NA HRAD – CHRENOVÁ, TR. A. HLINKU

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt o výmere 60 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,990 € 2787 €/m²

Predáme 2 izb. byt na Chrenová II. v Nitre.

Reality Nitra

2 izbový byt | Výstavná | 58 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt po veľmi vkusnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2862 €/m²

REZERVOVANÉ!Na predaj štýlový 2 izbový byt Nitra - kompletne zrekonštruovaný

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt v obľúbenej časti Nitra – Kmeťova ulica, ktorý preši

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 3091 €/m²

KÚPA 2-IZBOVÝ BYT pôvodný stav Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliado

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok BYTY NA PREDAJ v PôVODNOM STAVE, ktoré si vyžadujú prerábku a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÝ! Luxusný 2-izbový byt s 2 balkónmi - Nová Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská | 60.08 m²

Ponúkame na prenájom krásny, novozrekonštruovaný a luxusne zariadený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2izb byt v rezidencii Riviéra, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Piesková | 50 m²

Skyline reality ponúka dlhodobý prenájom - úplne nový, moderný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom izby v Nitre na Braneckého ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 22 m²

Prenájom izby v Nitre na Braneckého ul., blízko centra. Izba je vybavená s nábytkom, ( 2 x p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Nitra

320 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

KÚPA 2-izbový byt v meste Nitra- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 2-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou