2 izbový byt | Ul. Z. Nejedlého | 65.8 m²
Hľadáte miesto, kde sa budete každý deň tešiť domov? Tento priestranný 2-izbový veľkometrážny b
140,000 € 2128 €/m²
2 izbový byt | 60.4 m²
Ak hľadáte naozaj pekné a tiché miesto na bývanie a zároveň s dosahom všetkých vymožeností mest
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 61.98 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 61,98 m2 so Š
135,000 € 2178 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 67 m2 s LOGGI
112,000 € 1672 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 67.66 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 67,66 m2, v CENTRE
120,000 € 1774 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 65.85 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 65,85 m2 s LO
112,000 € 1701 €/m²
2 izbový byt | Poľná ul. | 50.2 m²
Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ moderne zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt
115,000 € 2291 €/m²
2 izbový byt | Ul. P. O. Hviezdoslava | 62 m²
Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt, 62 m2 priam
125,000 € 2016 €/m²
2 izbový byt | Ul. ku Bratke | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 2 izbový byt bez balkónu o rozlohe 62 m2 nachádzaj
135,000 € 2177 €/m²
2 izbový byt | Dopravná | 50.3 m²
Link na video: https://www.youtube.com/watch?v=JLEp60eTrXo SLOVREAL ponúka na predaj útulný 2-
110,990 € 2207 €/m²
2 izbový byt | Ku Bratke | 58.6 m²
SLOVREAL - ponúka na predaj 2i byt po komletnej rekonštrukcií situovaný na 2. poschodí z troch.
104,500 € 1783 €/m²
2 izbový byt | Konopná | 50.69 m²
N163-212-FRADE3 Hľadáte moderné a štýlové bývanie v Leviciach? Tento 2 izbový byt vás určite z
620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²
Smaj reality vám ponúka pekný, prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite
Info v RK
2 izbový byt | Tekovská ul. | 60 m²
ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – LEVICE Hľadáte bývanie bez kompromisov, kde
135,000 € 2250 €/m²
2 izbový byt | Tekovská ul. | 60.5 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v osobnom vlastníctve nachádzajúci sa na
110,000 € 1818 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame vám výnimočný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Levice – Vinohrady. Byt prešiel komple
115,000 € 1917 €/m²
2 izbový byt | Hronská | 50 m²
Realitná kancelária REMAX vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt na Hr
108,000 € 2160 €/m²
2 izbový byt | Ul. Červenej armády | 75 m²
Ponúkam na prenájom moderný, priestranný kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta ul. Če
970 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ul. Ľ. Štúra | 66.7 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt na ul. Ľudovíta Štúra, priamo v centre Levíc – oprot
124,900 € 1873 €/m²
2 izbový byt | Levice | 62 m²
Skyline reality ponúka na predaj útulný 2 izbový slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite ul. ku Br
133,000 € 2145 €/m²
2 izbový byt | Dopravná ul. | 48 m²
!POZRITE SI VIDEOOBHLIADKU! https://www.youtube.com/watch?v=qN9z9mzr0G0 Iba u nás nájdete v po
109,990 € 2291 €/m²
2 izbový byt | M. R. Štefanika | 0 m²
Hľadám 2-3 izbový prerobený ( môže byť aj čiastočne prerobený ) byt v Leviciach v centre nie pr
Cena dohodou
2 izbový byt | P. Jilemníckeho | 0 m²
Hľadám 2 izbový byt s balkónom v Leviciach, centrum
60,000 €
2 izbový byt | LV | 55 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj: Moderne zrekonštruovaný byt v širšom centre Ponúkame n
103,000 € 1873 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.