REZERVUJTE SI PRÍJEMNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA LEVICE – 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Levice

2 izbový byt | LV | 60 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : REZERVUJTE SI PRÍJEMNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA LEVICE – 2-IZBOVÝ BY

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

110,000 € 1833 €/m²

Veľký 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 65.68 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt s klimatizáciou vo vyhľadávanej lokalite na ulici M. R. Š

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Levice

139,500 € 2124 €/m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Z. Nejedlého | 65 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený, moderný, zariadený 2 izbový byt. Byt sa nachádza v by

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Levice

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ dizajnový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍNE na predaj 2 izb dizajnový, kompletne zaria

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

155,000 € 2313 €/m²

PREDAJ, 2-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Levice

Reality Levice

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 55 m²

FinReal go v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj svetlý kompletne zrekonštruovaný 2-izbový b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Levice

92,000 € 1673 €/m²

NOVÁ CENA! NA PREDAJ: Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Levice

2 izbový byt | Poľná ul. | 47.2 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí v obľúbenej a vyhľadávan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 2436 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie