Veľký rodinný dom v tichej prémiovej lokalite Beckova – priestor, ktorý dnes na trhu nenájdeš

Reality Beckov

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. V jednej z najžiad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Beckov

Info v RK

Na predaj: REZERVOVANÝ 3-izbový byt v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 64.8 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj priestranný a

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

138,000 € 2191 €/m²

PREDAJ: obchodné priestory

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | Malinovského | 643 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj obchodné a pre

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

TOP NA PREDAJ: priemyselný areál 3000m2 - Hrnčiarovce nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Iný priestor | Hrnčiarovce nad Parnou | 820 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj uzavret

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

927,000 € 1130 €/m²

REZERVOVANÝ!! Útulný 2iz tehlový byt s balkónom v Starej Turej _ TOP

Reality Stará Turá

2 izbový byt | Gen. M. R. Štefánika | 54.4 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. AVILA vám s radosťou predstavuje tento sl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Stará Turá

85,000 € 1563 €/m²

Na predaj RD 210m², pozemok 1369m² na hlavnej ulici v Podolí _ TOP

Reality Podolie

Rodinný dom | Hlavná | 210 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Zabudnite na dochádzanie z

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Podolie

159,000 € 757 €/m²

8 IZB. RODINNÝ DOM S WELLNESS A VÝHĽADOM NA HRAD, BA IV – DEVÍN, ID: 0331

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | 617 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty prináša na predaj priestranný rodinný dom s wellness zónou, nach

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

člen NARKS

RODINNÝ DOM NA AMBROVEJ, BA III – NOVÉ MESTO, ID: 0437

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 245 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zás

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

885,000 € 3612 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ ➔ Priestranný 4-izbový byt s loggiou v srdci Veľkého Krtíša

Reality Veľký Krtíš

4 izbový byt | Novohradská | 73 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 4-izbového bytu na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Samostatný rodinný dom vo vyhľadávanej časti v Lučenci – časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Lučenec

181,999 € 948 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj / dlhodobý prenájom garáže – Malinovského ul., Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

REZERVOVANÉ ➔ Na predaj 2-izbový byt v centre mesta

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 54 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa v absolútnom centre mesta, v tehlovom b

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

CHALUPA S VEĽKORYSÝM POZEMKOM – KOŠARISKÁ, okr. MY

Reality Košariská

Chalupa, rekreačný domček | 127 m²

Máte radi aktívne strávené víkendy v prírode? Táto chalupa s vlastným športovým areálom, miesto

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Košariská

195,000 € 1535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZB. RD v krásnej lokalite Rajca - VEĽKÁ ČIERNA, okr. ZA

Reality Veľká Čierna

Rodinný dom | 184 m²

Bývajte alebo oddychuje v nádhernej lokalite, obkolesenej Strážovskými vrchmi a vysokohorským m

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Veľká Čierna

149,900 € 864 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dvojgeneračný dom s hotovým 2-izbovým bytom a veľkým pozemkom, bývajte hneď, zvyšok si dotvorte podľa seba!

Reality Višňové

Rodinný dom | 172 m²

MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Višňové

280,000 € 1628 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Príjemný 2+1 izbový byt s pôsobivým výhľadom

Reality Žilina

2 izbový byt | Stodolova | 50 m²

Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3098 €/m²

Predaj rekreačný dom v štýle oravskej drevenice pri Oravskej priehrade Cena: 81.900€

Reality Zubrohlava

Rodinný dom | 400 m²

Tradičná oravská drevenica s dušou a potenciálom – Zubrohlava, pri Oravskej priehrade Ponúk

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zubrohlava

81,900 € 205 €/m²

Na predaj rodinný dom, Rajecké Teplice, Cena: 497.800€

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 354 m²

Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

497,800 € 1406 €/m²

Bulvár je len jeden, bývajte tam, kde to žije!

Reality Žilina

2 izbový byt | 62.7 m²

Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

187,900 € 2997 €/m²

Veľký byt v srdci Žiliny: 4 izby, 161 m2, po rekonštrukcii, Žilina - Staré mesto, Cena: 299.000€

Reality Žilina

4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,000 € 1854 €/m²

Vaša top adresa: priestory 161 m² v srdci mesta, Žilina - Staré mesto, Cena: 299.000€

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²

PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Žilina

299,000 € 1854 €/m²

Garsónka v absolútnom centre mesta

Reality Žilina

Garsónka | 15 m²

Ponúkame na predaj útulnú garsónku situovanú priamo v centre mesta Žilina. Táto nehnuteľnosť pr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

88,000 € 5867 €/m²

Priestranný poschodový 6-izbový rodinný dom s podnikateľskými priestormi v obci Horný Bar

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Horný Bar

400,000 € 2500 €/m²

Reštaurácia a penzión na predaj v obci Trstená na Ostrove

Reality Trstená na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom v obci Trstená na Ostrove. Na pozemku sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trstená na Ostrove

149,900 € 714 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie