BABONY TRE - Pozemok 1104m2 s rodinným domom, Okružná ulica

Reality Rovinka

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,104 m²

Ponúkame na predaj pozemok so samostatne stojacim 4 izbovým rodinným domom o celkovej výmere 11

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rovinka

324,900 € 294 €/m²

Babony TRE I Na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi - Eisnerova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68.31 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 68,31 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 3439 €/m²

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

BABONY TRE I - 4 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Janka Alexyho | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky. Byt sa nachád

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

296,900 € 3374 €/m²

Rodinný dom Plavecký Štvrtok s pozemkom 454 m2

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 389 m²

MAREČEK REALITY exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

189,500 € 487 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - Trojizbový byt, 68 m2, Štefánikova 387/9, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný 3-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Štefánikove

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

96,800 € 1424 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Dojč, pozemok 1968 m2

Reality Dojč

Rodinný dom | Vieska | 82 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Dojči + možnosť rozdelenia a ďalšej výstavby Ak hľadáte dom s p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dojč

99,850 € 1218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačná chata Šaštín-Stráže Gazárka komerčné využitie

Reality Šaštín-Stráže

Chalupa, rekreačný domček | Gazárka | 274 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v top lokalite Gazárka, Šaštín-Stráže

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaštín-Stráže

396,000 € 1445 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Kolárove – 287,29 m²

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Antona Bernoláka | 230 m²

Hľadáte väčší dom, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv? Táto nehnuteľnosť na ulici

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

111,000 € 483 €/m²

Rodinný dom v Gelnici – nízka cena

Reality Gelnica

Rodinný dom | Banícke námestie | 45 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Gelnici, vhodný na bývanie aj ako investícia. Dom sa na

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gelnica

27,500 € 611 €/m²

Útulný rodinný dom v Hronskom Beňadiku s krásnou záhradou a možnosťou úprav podľa vašich predstáv

Reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hlavná | 108 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj útulný rodinný dom v malebnej obci Hronský Beňadik, ktorý je i

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

59,950 € 555 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom vo Vinodole pri Nitre – bývanie aj investícia

Reality Vinodol

Rodinný dom | 113.3 m²

Hľadáte zrekonštruovaný dom za dostupnú cenu neďaleko Nitry? Táto nehnuteľnosť v obci Vinodol

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vinodol

147,000 € 1297 €/m²

Dom v Liptovských Kľačanoch – veľký pozemok a dobrá cena

Reality Liptovské Kľačany

Rodinný dom | Liptovské Kľačany | 90.3 m²

Hľadáte dom na Liptove za rozumnú cenu? Táto nehnuteľnosť v obci Liptovské Kľačany môže byť zau

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovské Kľačany

77,000 € 853 €/m²

3-izbový byt v Čiernej nad Tisou – 2. poschodie s balkónom

Reality Čierna nad Tisou

3 izbový byt | Školská | 69.5 m²

Hľadáte cenovo dostupný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt na Školskej ulici v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

26,850 € 386 €/m²

3-izbový byt v Hrnčiarskej Vsi – balkón, pivnica a dostupná cena

Reality Hrnčiarska Ves

3 izbový byt | Pondelok 174 | 70.77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Hrnčiarska Ves, časť Podpolie, vhodný na bývanie aj ako

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hrnčiarska Ves

19,200 € 271 €/m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach

Reality Patince

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v Patinciach – ideálny aj pre dvojgeneračné býva

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Patince

95,000 € 528 €/m²

5-izbový rodinný dom pre pokojné bývanie v objatí prírody – Kvačany pri Prešove

Reality Kvačany

Rodinný dom | Nezadaná | 197 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový, dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a po

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Kvačany

255,900 € 1299 €/m²

PREDAJ: SKLADOVÝ, VÝROBNO-PREVÁDZKOVÝ AREÁL

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | Trenčianska | 1,520 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj skladové a výr

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

1 € 0 €/m²

Predaj: rodinný dom v obci Nižná, okr. Piešťany

Reality Nižná

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Obec Nižná, okres Piešťa

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Nižná

135,000 € 1350 €/m²

Na predaj Záhradná Chata s pozemkom 386m2 - Čachtice - Hliník 4

Reality Čachtice

Chata, drevenica, zrub | 16 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Perfektná príležitosť pre

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čachtice

28,000 € 1875 €/m²

TOP NA PREDAJ: 4izbový rodinný dom s pozemkom 792m2 - Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Jelka | 100 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj 4izbový

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Jelka

104,000 € 1040 €/m²

NA PREDAJ: priemyselný-výrobný areál Myjava

Reality Myjava

Výrobný objekt | Hlavná | 6,483 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Na predaj priemyselný-vý

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Myjava

Cena dohodou

Čachtice: Dom pri Drugetovej kúrii | Nová strecha | Ticho

Reality Čachtice

Rodinný dom | Revolučná | 165 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Na predaj udržiavaný tehlo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

133,000 € 806 €/m²

Predaj: 5 izbový rodinný dom Cetuna

Reality Bzince pod Javorinou

Vidiecky dom | Polosamota | 210 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Kontaktujte nás. Čarovné chalupárčenie v

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

199,900 € 952 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie