Modon | Výnimočná 1,5-izbová ubytovacia jednotka s 2 izbami a veľkým balkónom v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4568 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

AZ. !PREDAJ! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (B2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Moruše s parkovaním a pivnicou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²

Ponúkame na predaj nový, kompletne zariadený 2-izb. byt v novostavbe v projekte MORUŠE, ul. Ivá

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 4500 €/m²

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v tichej štvrti

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ: BOSEN | Priestranný 2kk byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 71 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 71.06 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,800 € 4219 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÝ 2-izbový byt so záhradkou a parkovacím státím v novostavbe, 104,3 m², Ružinov, Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4744 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | Praktický 2-izbový byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 62,9m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 51.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v obľúbenom projekte Jarabin

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 5361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2.izb.byt v projekte Ovocné Sady, Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Bosen Group ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou v úplne novom p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 11 €/m²

člen NARKS

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Zariadený 2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove. Apartmán o celkovej rozlohe 58,62m2

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5629 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie