Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5161 €/m²

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 2i byt do vnútrobloku, 52m² + 9m² lodžia, 8np.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 51.73 m²

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6766 €/m²

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

2-izb. byt v novostavbe City Park, parkovacie státie, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe City Park (veža C), ul., Jarabinková, Ružinov, časť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

REZERVOVANÉ | COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

REZERVOVANÉ | COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružo

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 59.15 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4396 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

REZERVOVANE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

S garážovým státím 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5399 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v neobyvanej novostavbe Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53 m²

Predám moderný 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v novostavbe.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 6321 €/m²

REZERVOVANÝ- Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Niektoré byty pôsobia dobre iba na fotkách. A potom sú tu byty, ktorých atmosféra vás očarí už

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4828 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Upresniť hľadanie