GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 54.09 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.71 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 43.52 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s lodžiou BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 49.46 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 47.58 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.09 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 izbového bytu, Ružinovská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 63.55 m²

Ružinovská ulica (Ružinov, BA II.) – 2 izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia bytového domu v roku

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4249 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA SOFORA - SLNEČNÝ 2i BYT S LOGGIOU - PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,800 € 5813 €/m²

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 59 m²

2izby – BAII - NIVY: 59 m2, MODERNE zariadený, KOMORA, VEĽKÁ TERASA a GARÁŽOVÉ STÁTIE EXKLUZÍV

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4407 €/m²

Dizajnový 2 izbový apartmán s výhľadom na Dunaj v projekte Prístavná 1

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 71.17 m²

Realitná kancelária DANUBE LIVING vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 2-izbový apartmán v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4495 €/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5614 €/m²

člen NARKS

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie