Pripravujeme do ponuky 2i byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 45 m²

BOND reality pripravuje do ponuky 2i byt, vedený na LV ako apartmán o výmere 45m2, na populárne

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: 2-izbový byt - rezidenčný projekt NOVÝ RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Úplne nové a elegantné 2 izbové byty na prenájom Bratislava Nivy / Downtown

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Votrubova | 60 m²

Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, pri plavárni, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3886 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3937 €/m²

Na prenájom priestranný 1.5 izbový byt na Radarovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 42.18 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1,5 izbový byt priamo pri parku na Ostredkoch. Prenaj

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

659 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbového bytu na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 56 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, O

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestranný 2-izbový byt s loggiou na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj svetlý a veľkoryso riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – R

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3786 €/m²

Na prenájom - 2i byt, Projekt Nový Ružinov, ul. Na Výslní, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 107 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, moderný, svetlý a kompletne zariadený 2 - izbový byt s vlastn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Galvaniho, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 48 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2izbový byt v novostavbe s pivnicou aj s vonkajším garážovým

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt. Jedná sa o dvojročnú novo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt - ul. Jégého, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 55 m2, nachádzajúci sa na 3. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt so šatníkom, Bratislava – Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný maklér ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na prenájom kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Nový 2-izb. byt v projekte JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Jarab

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM- 2,5 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

Dávam do prenájmu 2,5 izbový byt v Ružinove-Trávniky vedľa OC Retra. 65m2, oddelená kuchyňa, ve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt, Čmelíkova, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čmelíkova | 63 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Bratislava II –

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 3841 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Moderný 2i byt s výhľadom, v City Park Ružinov – garáž, klíma a lokalita, ktorú si zamilujete

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 66.3 m²

Do tohto 2 izbového bytu na predaj, sa stačí len nasťahovať. Prebuďte sa s výhľadom na celé mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie