2i. byt 66m2 + loggia 8m2, Miletičova ul., NIVY, lukratívna lokalita v blízkosti bizniscentier v novej štvrti DOWNTOWN, aj ako TOP INVESTIČNÝ BYT

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Luxusný 2i byt 75m + TERASA 19m2, projekt UNIVERSO, širšie centrum, 1x GAR. PARKING v cene, unikátny výhľad, 16/21p., KLÍMA, Nivy, ul. Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, 2x TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, voľný od 01.05.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove. Apartmán o celkovej rozlohe 58,62m2

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5629 €/m²

Priestranný 2-izb. byt s balkónom na Nezábudkovej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Priestranný 2-izb. byt s balkónom na Nezábudkovej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

Krásny byt v Ružinove!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 53 m²

Tento 2-izbový, slnečný byt obklopený zeleňou a športoviskami ponúka balkón, lodžiu aj pivnicu.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4509 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Grebeči real ponúka Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Na prenájom zariadený 2-izb. byt, loggia, parking, Tomášikova Ružinov, Bratislava ZÁKLADNÉ ÚD

Publikované: 21.11.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Moderný 2i byt, LODŽIA, KLIMA, PARKING, Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 63 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADN POPIS BYTU: R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 2-izb. byt, BA II. Ružinov, BALKÓN, Rumančeková

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 65.52 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/HO POPIS BYTU: Re

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Krásny 2-izb. byt, Bratislava II Ružinov, ul. Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 57.6 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

VOĽNÝ OD 1. JÚNA 2026! KOMPLETNE ZARIADENÝ 1.5-IZBOVÝ BYT, KLIMATIZÁCIA, RUŽINOV - NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 37 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1.5-izb. byt v novostavbe NUPPU v Bratislave – me

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

INVESTIČNÉ BÝVANIE V TOP LOKALITE: 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

Predaj 2 izbového bytu, Ružinovská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 63.55 m²

Ružinovská ulica (Ružinov, BA II.) – 2 izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia bytového domu v roku

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4249 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 2i byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 45 m²

BOND reality pripravuje do ponuky 2i byt, vedený na LV ako apartmán o výmere 45m2, na populárne

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: 2-izbový byt - rezidenčný projekt NOVÝ RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Úplne nové a elegantné 2 izbové byty na prenájom Bratislava Nivy / Downtown

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Votrubova | 60 m²

Realitná kancelária BONDREALITY ponúka na prenájom úplne nové, elegantné 2 izbové byty v novost

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Upresniť hľadanie