VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT, NEZÁBUDKOVÁ, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 62.5 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na Nez

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

PÁRIČKOVA - 2 iz byt pri OC NIVY - od 1.7. - 2 samostatné izby, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Na prenájom 2 izbový byt tehlovej konštrukcie o výmere 58 m2 + lodžia 4 m2. Nachádza na ulici P

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BORIA - jazero Štrkovec - 2 iz. byt + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KOŠICKÁ od 1.7. - menší 2 iz. byt, BALKÓN, WIFI, PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 32 m²

Na prenájom menší 2 izbový byt o výmere 32 m2 + balkón 7 m2 + pivnica 3 m2. Nachádza sa na ul

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

RUŽINOV - 2 iz. byt, novostavba, klimatizácia, parkovanie, WIFI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 50 m2 + lodžia 4 m2 + parkovacie státie v podzemnej garáži .

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite 500 bytov – Kulíškova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 58.39 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4607 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je zariadený. Byt má

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Bývajte v zrekonštruovanom 2 izbovom byte v novostavbe EDEN PARK v Ružinove, DRIEŇOVÁ ul. Byt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

na prenájom 2 izb. byt, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 40 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

na prenájom 2 izb. byt, JAŠÍKOVA ul

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

2-izbový byt s priestrannou lodžiou v bytovom dome - Vlčie hrdlo, BA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 4306 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

JARABINKY - 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5641 €/m²

KÚPIM 2-izbový byt na NIVÁCH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 2-izbový byt v lokalite NIVY. V prípade, že uvažu

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

KÚPA - Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izb. byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 60 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Mal by mať: • aspoň 2 nep

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², garážové státie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 73 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3493 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

2- IZBOVÝ DOMČEK V CENE BYTU - SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, S TERASOU, PARKOVACÍMI MIESTAMI A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Studená | 68 m²

Ponúkame na predaj malý domček s výmerou dvojizbového bytu s exteriérovou terasou, záhradou a p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 2574 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie